Товарен контејнер 20 fots Container – 3 pcs– од Норвешка, 2200 EUR за продажба - ID: 6453228
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Товарен контејнер 20 fots Container – 3 pcs–

Товарен контејнер 20 fots Container – 3 pcs–: слика 1
Товарен контејнер 20 fots Container – 3 pcs–: слика 2
Товарен контејнер 20 fots Container – 3 pcs–: слика 3
Товарен контејнер 20 fots Container – 3 pcs–: слика 4
Товарен контејнер 20 fots Container – 3 pcs–: слика 5
Товарен контејнер 20 fots Container – 3 pcs–: слика 6
Товарен контејнер 20 fots Container – 3 pcs–: слика 7
Побарајте ги сите достапни фотографии

Онлајн: 10мес 30ден

Број на оглас 12505
Година на производство 1900
Локација Норвешка, 3360, Buskerud
Телефон +47 401 2...

2 200 EUR

  • ≈ 135 225 MKD
  • ≈ 2 351 USD
Норвешка, 3360, Buskerud
watch_later
Локално време на дилерот:
17:17
5.0
Осврти: 6
Испратете порака

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци.

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

2 200EUR

  • ≈ 135 225 MKD
  • ≈ 2 351 USD

20 fots Container – 3 pcs–

t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - ATS Norway AS
t1 old