Товарен контејнер 20 fots Container – 2 pcs– од Норвешка, 2300 EUR за продажба - ID: 6453228
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

2 300EUR

  • ≈ 141 465 MKD
  • ≈ 2 429 USD

20 fots Container – 2 pcs–

Товарен контејнер 20 fots Container – 2 pcs–

Објавено: 1год 2мес

Додај во омилени
PDF
Товарен контејнер 20 fots Container – 2 pcs–: слика 1
Товарен контејнер 20 fots Container – 2 pcs–: слика 2
Товарен контејнер 20 fots Container – 2 pcs–: слика 3
Товарен контејнер 20 fots Container – 2 pcs–: слика 4
Товарен контејнер 20 fots Container – 2 pcs–: слика 5
Товарен контејнер 20 fots Container – 2 pcs–: слика 6
Товарен контејнер 20 fots Container – 2 pcs–: слика 7
Ask for all available pictures

Објавено: 1год 2мес

Додај во омилени
PDF

2 300EUR

  • ≈ 141 465 MKD
  • ≈ 2 429 USD

Лизинг

Контактирајте го продавачот
Број на оглас

12505
Година на производство

1900
Локација

Норвешка, 3360, Buskerud

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Побарајте подетални информации
Повеќе информации

Please provide reference number upon request: 12505

****

Description

2 pcs 20 foot Container sold for customer.

Sold for 25 000 NOK per piece.

 Email  Call

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right

2 300EUR

  • ≈ 141 465 MKD
  • ≈ 2 429 USD

Лизинг

Норвешка, 3360, Buskerud
watch_later
Локално време на дилерот:
05:44
5.0
Осврти: 7
Испратете порака
5 Повеќе од 5 години со Truck1

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - ATS Norway AS