Товарен контејнер од Австрија, 200 EUR за продажба - ID: 6989602
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive

Товарен контејнер

Објавено: 1год 3мес

Хм, се чини ставка продадена
Товарен контејнер : слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Товарен контејнер : слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1год 3мес

ПРОДАДЕНО

200EUR

  • ≈ 12 304 MKD
  • ≈ 213 USD

11 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Број на оглас

8825868
Должина

6060 mm
Ширина

2450 mm
Висина

2600 mm
Локација

Австрија, Gewerbepark 7, Werndorf, 8402
Повеќе информации

total dimension L: 6060 mm; total dimension W: 2450 mm; total dimension H: 2600 mm; description: without content ;

ПРОДАДЕНО

200EUR

  • ≈ 12 304 MKD
  • ≈ 213 USD

11 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - Troostwijk Auctions