Користени и нови товарни контејнери за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Товарни контејнери


70
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 4 1/4   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 MARITIME - товарен контејнер
 8
4 400 EUR
Цена без ДДВ

INTER BUSINESS FR

Франција, SEVIGNY WALEPPE

LYPU 40 ft HQ met sidedoors - товарен контејнер
 15
500 EUR
Аукција
2023
Нето тежина: 4 260 kg

Објавено: 3ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Zoom 36 C, Surhuisterveen, 9231 DX

Број на оглас 9221511

 40 ft High Cube - товарен контејнер
 14
1 000 EUR
Аукција
2023
Нето тежина: 4 260 kg

Објавено: 3ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Zoom 36 C, Surhuisterveen, 9231 DX

Број на оглас 9221566

Onbekend 20"ft container - товарен контејнер
 3
Прашајте за цена
2006

Објавено: 4ден

XL Trucks

Холандија, Ter aar

 Office Container - товарен контејнер
 13
Аукција

Објавено: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Germany

10

Германија, MEPPEN, DEU

GENSTAR 40 ft - товарен контејнер
 14
Аукција
1992

Објавено: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

10

Обединети Арапски Емирати, DUBAI, ARE

 Holdingtank - товарен контејнер
 9
Аукција

Објавено: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Germany

10

Германија, MEPPEN, DEU

 32' x 10' Office Block - товарен контејнер
 10
Аукција

Објавено: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140348958

 20' x 9' Welfare Unit - товарен контејнер
 14
Аукција

Објавено: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140347677

 32' x 10' Office/ Canteen - товарен контејнер
 15
Аукција

Објавено: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140348550

 20' x 9' Welfare Unit - товарен контејнер
 9
Аукција

Објавено: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140347441

 13' x 9' Toilet Block - товарен контејнер
 16
Аукција

Објавено: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140348551

Emcu F/177/78 - товарен контејнер
 14
200 EUR
Аукција

Објавено: 5ден

Troostwijk Auctions

6

Австрија, Laudonstraße 23, Klagenfurt am Wörthersee, 9020

Број на оглас 9221411

 20' x 8' Steel Container (Door Broken) (Sold Offsite - to be collected from Friel Construction Newtack Farm, Walsall Road, Great Wryley, WS6 6AP) - товарен контејнер
 6
Аукција

Објавено: 5ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140350648

 20' x 8' Steel Container (Sold Offsite - to be collected from Friel Construction Newtack Farm, Walsall Road, Great Wryley, WS6 6AP) - товарен контејнер
 7
Аукција

Објавено: 5ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140350641

 20' Steel Container (Sold Offsite - to be collected from Friel Construction Newtack Farm, Walsall Road, Great Wryley, WS6 6AP) - товарен контејнер
 5
Аукција

Објавено: 5ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140350653

 20' x 8' Steel Container (Door Broken) (Sold Offsite - to be collected from Friel Construction Newtack Farm, Walsall Road, Great Wryley, WS6 6AP) - товарен контејнер
 6
Аукција

Објавено: 5ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140350647

 16' x 8' Steel Container (Sold Offsite - to be collected from Friel Construction Newtack Farm, Walsall Road, Great Wryley, WS6 6AP) - товарен контејнер
 7
Аукција

Објавено: 5ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140350645

 20' x 8' Steel Container (Door Damaged and Roof Leaks) (Sold Offsite - to be collected from Friel Construction Newtack Farm, Walsall Road, Great Wryley, WS6 6AP) - товарен контејнер
 9
Аукција

Објавено: 5ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140350631

 18' x 9' Welfare Unit - товарен контејнер
 15
Аукција

Објавено: 6ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140347442

 40' x 8' Container - товарен контејнер
 11
Аукција

Објавено: 6ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140350630

1 2 3 4   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Swap bodies/ Containers - Shipping containers
t1 old