Нов систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Platform за продажба - ID: 5421498
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Нов систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Platform

Онлајн: 2мес 25ден

Година на производство 2021
Ново
Состојба нова
Боја црна, бела, црвена, сина, зелена, портокалова, кафена, сива
Локација Полска, 08-460 Sobolew
Телефон +48 884 0...
Доплнително
  • гаранција

Продавач
Metbud-Gończyce Sp. z.o.o
Metbud-Gończyce Sp. z.o.o Полска
Доверлив
Повеќе од 1 година со Truck1
Локално време на дилерот
09:38
Лица за контакт
Jakub Mysielski
English, Polski
Natalia Rymek
Español, Français, Italiano, Polski
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач MAN TGA subframe + container platform
MAN TGA subframe + container platform
1 250 EUR
2005
Литванија, Kaunas
Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач MAN TGA subframe + container platform, 2005
Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Titan 22-60-S Abrollanlage
Titan 22-60-S Abrollanlage
2021
Германија, Göttingen
Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Titan 22-60-S Abrollanlage, 2021
Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Titan 20-62-S Abrollanlage
Titan 20-62-S Abrollanlage
2021
Германија, Göttingen
Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Titan 20-62-S Abrollanlage, 2021
Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Titan 20-62-S Abrollanlage
Titan 20-62-S Abrollanlage
2021
Германија, Göttingen
Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Titan 20-62-S Abrollanlage, 2021
Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Titan 20-60-S Abrollanlage
Titan 20-60-S Abrollanlage
2021
Германија, Göttingen
Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Titan 20-60-S Abrollanlage, 2021
Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Titan 20-60-S Abrollanlage
Titan 20-60-S Abrollanlage
2021
Германија, Göttingen
Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Titan 20-60-S Abrollanlage, 2021
Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Multibasculante Fassi/Marrel 14 tn
Multibasculante Fassi/Marrel 14 tn
2021
Шпанија, Barcelona
Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Multibasculante Fassi/Marrel 14 tn, 2021
Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач CARROCERIA PORTAMAQUINARIA MULTILIFT FRIHAMNS 24T
CARROCERIA PORTAMAQUINARIA MULTILIFT FRIHAMNS 24T
8 000 EUR
2021
Шпанија, Lorca
Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач CARROCERIA PORTAMAQUINARIA MULTILIFT FRIHAMNS 24T, 2021
Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Equipo de cadenas Marrel MB 14 F-T
Equipo de cadenas Marrel MB 14 F-T
2021
Шпанија, Barcelona
Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Equipo de cadenas Marrel MB 14 F-T, 2021

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - Metbud-Gończyce Sp. z.o.o
t1 old