Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Onbekend Steel container 7,75 M3 од Холандија, 1950 EUR за продажба - ID: 6767597
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Onbekend Steel container,  7,5 M3 - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 6
2 750 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 3мес 9ден

JB Trading b.v.

10

Холандија, Ede

Број на оглас Laadbak 28

Onbekend Steel container, 19 M3 - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 6
1 250 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 3мес 9ден

JB Trading b.v.

10

Холандија, Ede

Број на оглас Laadbak 27

Onbekend Steel container, 6 M3 - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 6
2 350 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 3мес 8ден

JB Trading b.v.

10

Холандија, Ede

Број на оглас Laadbak 32

Skips 2-14m3  - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 9
Прашајте за цена

Објавено: 2мес 24ден

Metbud-Gończyce Sp. z.o.o

Полска, 08-460 Sobolew

 MAN TGA subframe + container platform - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 9
1 250 EUR
2005

Објавено: 4мес 11ден

Baltic Special Machinery Export

11

Литванија, Dievogala

Diversen Occ Haaksysteem 3.60m - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 18
2 250 EUR
Цена без ДДВ
Нето тежина: 2 000 kg

Објавено: 10мес

Smeets & Zonen Parts N.V.

10

Белгија, Bree

Број на оглас H230999203

 Oyaughen/ Hooksystem/ Hooklift container lift 25 Tons - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 6
Прашајте за цена

Објавено: 5мес

Peralta Coutinho SA

Португалија, Rio Maior

PALIFT HOOKLIFT WITH CONTAINER LOCKS T 17 SCORP 2007y. - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 16
2 900 EUR
Цена без ДДВ
2007

Објавено: 1мес 28ден

KB Auto Eesti OU

M

Естонија, Lääne-Harju vald

Diversen Occ Haaksysteem 5.00m - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 5
2 250 EUR
Цена без ДДВ
Нето тежина: 2 500 kg

Објавено: 10мес 17ден

Smeets & Zonen Parts N.V.

10

Белгија, Bree

Број на оглас H230999209

 Absetzkipper Tele für 3-Achser - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 2
1 200 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 1год 3мес

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 1317

DALBY DALBY SHM 3 - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 2
2 500 EUR
Цена без ДДВ
1998

Објавено: 11мес 25ден

THEMAR TRUCKS nv

15

Белгија, Willebroek

Број на оглас 1050

Diversen Occ Silolifter 6.60m - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 11
2 950 EUR
Цена без ДДВ
2003
Нето тежина: 2 500 kg

Објавено: 3год 2мес

Smeets & Zonen Parts N.V.

10

Белгија, Bree

Број на оглас H230999122

Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Onbekend Steel container 7,75 M3

Број на оглас Laadbak 30
Должина 4 500 mm
Ширина 2 300 mm
Висина 750 mm
Локација Холандија, Ede
1 950
EUR

18 Јануари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - JB Trading b.v.
t1 old