Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач Onbekend Container од Холандија, 2750 EUR за продажба - ID: 6765734
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Onbekend Container - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 1
Onbekend Container - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 2
Onbekend Container - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 3
Onbekend Container - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 4
Onbekend Container - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач Onbekend Container

Холандија, Ede
Објавено: 4мес 20денБрој на оглас CONTAINER 4

2 350EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 144 744 MKD
 • ≈ 2 547 USD
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
Onbekend Container - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 1
Onbekend Container - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 2
Onbekend Container - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 3
Onbekend Container - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 4
Onbekend Container - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач Onbekend Container

Холандија, Ede
Објавено: 4мес 20денБрој на оглас CONTAINER 5

1 750EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 107 788 MKD
 • ≈ 1 897 USD
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
Onbekend Container - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 1
Onbekend Container - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 2
Onbekend Container - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 3
Onbekend Container - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 4
Onbekend Container - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач Onbekend Container

2009
Холандија, Ede
Објавено: 1мес 19денБрој на оглас CONTAINER 6

1 750EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 107 788 MKD
 • ≈ 1 897 USD
2009
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
Onbekend - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 1
Onbekend - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 2
Onbekend - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 3
Onbekend - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 4
Onbekend - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач Onbekend

Холандија
Објавено: 28денБрој на оглас 81925

250EUR

Цена без ДДВ

Аукција
 • ≈ 15 398 MKD
 • ≈ 271 USD
Холандија
Контактирајте го продавачот

Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач Onbekend Container

Објавено: 1год 4мес

Хм, се чини ставка продадена
Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач Onbekend Container: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач Onbekend Container: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1год 4мес

ПРОДАДЕНО

2 750EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 169 381 MKD
 • ≈ 2 981 USD

1 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Број на оглас

Laadbak 26
Должина

5000 mm
Ширина

2300 mm
Висина

750 mm
Локација

Холандија, Marconistraat 22, NL-6716 AK Ede, the Netherlands
Повеќе информации

JB Trading b.v Used trucks and trailers We always have 900 trucks and trailers in stock. Quick completion of transport, shipping and custom formalities for each country. Efficient truck and trailer loading to reduce and minimalize shippingcosts. We are open on: Monday to Friday from 08:00 to 17:00 Saturday from 08:30 to 12:00 Sunday Closed Visit us on Facebook: www.facebook.com/jbtradingbv View our website: www.jbtrading.com WhatsApp: 0031318690347 Prices and availability subject to change without notice. No rights can be derived from the information in this advertisement.

ПРОДАДЕНО

2 750EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 169 381 MKD
 • ≈ 2 981 USD

1 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - JB Trading b.v.