Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Onbekend Container од Холандија, 2750 EUR за продажба - ID: 6765734
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Onbekend Steel container, 19 M3 - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 6
1 250 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 3мес 9ден

JB Trading b.v.

10

Холандија, Ede

Број на оглас Laadbak 27

Onbekend Steel container, 6 M3 - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 6
2 350 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 3мес 8ден

JB Trading b.v.

10

Холандија, Ede

Број на оглас Laadbak 32

Onbekend Steel container,  7,5 M3 - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 6
2 750 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 3мес 9ден

JB Trading b.v.

10

Холандија, Ede

Број на оглас Laadbak 28

 MAN TGA subframe + container platform - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 9
1 250 EUR
2005

Објавено: 4мес 11ден

Baltic Special Machinery Export

11

Литванија, Dievogala

 Oyaughen/ Hooksystem/ Hooklift container lift 25 Tons - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 6
Прашајте за цена

Објавено: 5мес

Peralta Coutinho SA

Португалија, Rio Maior

PALIFT HOOKLIFT WITH CONTAINER LOCKS T 17 SCORP 2007y. - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 16
2 900 EUR
Цена без ДДВ
2007

Објавено: 1мес 28ден

KB Auto Eesti OU

M

Естонија, Lääne-Harju vald

Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Onbekend Container

Број на оглас Laadbak 26
Должина 5 000 mm
Ширина 2 300 mm
Висина 750 mm
Локација Холандија, Ede
2 750
EUR

1 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - JB Trading b.v.
t1 old