Нов Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач MS GCS-12 за продажба - ID: 6015079
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": MS GCS-12

Поставете оглас "Потребна е техника"
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
XR10S41 Abrollanlage - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 1
XR10S41 Abrollanlage - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 2
XR10S41 Abrollanlage - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 3

Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач XR10S41 Abrollanlage

Ново2022
Германија, Göttingen
Објавено: 1мес 5денБрој на оглас 86922

19 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 224 162 MKD
 • ≈ 21 535 USD
Ново2022
Германија, Göttingen
Контактирајте го продавачот
HKS-8-3700 City-Abrollanlage, Hakenhöhe - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 1
HKS-8-3700 City-Abrollanlage, Hakenhöhe - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 2
HKS-8-3700 City-Abrollanlage, Hakenhöhe - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 3
HKS-8-3700 City-Abrollanlage, Hakenhöhe - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 4
HKS-8-3700 City-Abrollanlage, Hakenhöhe - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач HKS-8-3700 City-Abrollanlage, Hakenhöhe

Ново2022
Германија, Göttingen
Објавено: 1год 9месБрој на оглас 84802

18 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 162 646 MKD
 • ≈ 20 453 USD
Ново2022
Германија, Göttingen
Контактирајте го продавачот
HKS-8-3700 City-Abrollanlage, Hakenhöhe - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 1
HKS-8-3700 City-Abrollanlage, Hakenhöhe - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 2
HKS-8-3700 City-Abrollanlage, Hakenhöhe - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 3
HKS-8-3700 City-Abrollanlage, Hakenhöhe - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 4
HKS-8-3700 City-Abrollanlage, Hakenhöhe - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач HKS-8-3700 City-Abrollanlage, Hakenhöhe

Ново2022
Германија, Göttingen
Објавено: 1год 9месБрој на оглас 84803

18 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 162 646 MKD
 • ≈ 20 453 USD
Ново2022
Германија, Göttingen
Контактирајте го продавачот
MEILLER AK 12.T - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 1
MEILLER AK 12.T - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 2
MEILLER AK 12.T - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 3
MEILLER AK 12.T - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 4
MEILLER AK 12.T - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)
Прашајте за цена
Грција, Thessaloniki
Контактирајте го продавачот
T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 1
T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 2
T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 3
T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 4
T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN!

Ново2022
Германија, Göttingen
Објавено: 1год 11месБрој на оглас 84551

26 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 654 772 MKD
 • ≈ 29 111 USD
Ново2022
Германија, Göttingen
Контактирајте го продавачот
T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 1
T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 2
T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 3
T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 4
T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN!

Ново2022
Германија, Göttingen
Објавено: 1год 10месБрој на оглас 84559

26 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 654 772 MKD
 • ≈ 29 111 USD
Ново2022
Германија, Göttingen
Контактирајте го продавачот
T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 1
T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 2
T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 3
T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 4
T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN!

Ново2022
Германија, Göttingen
Објавено: 1год 10месБрој на оглас 84562

26 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 654 772 MKD
 • ≈ 29 111 USD
Ново2022
Германија, Göttingen
Контактирајте го продавачот

Нов Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач MS GCS-12

Објавено: 1год 2мес

Хм, се чини ставка продадена
Нов Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач MS GCS-12: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Нов Систем на подигачка кука/ Скипер утоварувач MS GCS-12: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1год 2мес

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": MS GCS-12

Поставете оглас "Потребна е техника"
Година на производство

2022
Ново

Состојба

нова
Локација

Турција, FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ 10638 SOKAK NO 11 KARATAY, Konya, 42080, Turkey
Тело/надградба
материјал на тело

челик
должина на утовар

3900 mm
ширина на утовар

2450 mm
Доплнително
гаранција

Повеќе информации

All types of Skiploader is available in MS DORSE factory, we produce it according to customer request as well to European standards.

Get best offers by contact us.

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": MS GCS-12

Поставете оглас "Потребна е техника"
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - MS DORSE TREYLER VE EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET LTD STİ