Нов систем на подигачка кука/ скипер утоварувач MS GC-20 за продажба - ID: 6015084
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
TRANSLYFT TLH-20/65 - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 6
6 660 EUR
2005

Објавено: 3мес 9ден

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, Santa Maria Da Feira

 T20-47-S Abrollanlage - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 2
Прашајте за цена
Ново
2022

Објавено: 10мес 20ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 84543

 T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 7
Прашајте за цена
Ново
2022

Објавено: 10мес 20ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 84551

 T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 7
Прашајте за цена
Ново
2022

Објавено: 10мес 9ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 84559

 T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 7
Прашајте за цена
Ново
2022

Објавено: 10мес 9ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 84552

 T20-57-S Abrollanlage, 18x VORHANDEN! - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 7
Прашајте за цена
Ново
2022

Објавено: 10мес 9ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 84569

 T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 7
Прашајте за цена
Ново
2022

Објавено: 10мес 9ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 84562

 T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 7
Прашајте за цена
Ново
2022

Објавено: 10мес 9ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 84558

 T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 7
Прашајте за цена
Ново
2022

Објавено: 10мес 9ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 84554

 T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 7
Прашајте за цена
Ново
2022

Објавено: 10мес 9ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 84557

 T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 6
Прашајте за цена
Ново
2022

Објавено: 10мес 9ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 84563

 T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 7
Прашајте за цена
Ново
2022

Објавено: 10мес 9ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 84567

 T20-57-S Abrollanlage, 19x VORHANDEN! - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 7
Прашајте за цена
Ново
2022

Објавено: 10мес 9ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 84560

Нов систем на подигачка кука/ скипер утоварувач MS GC-20

Година на производство 2022
Ново
Состојба нова
Нето тежина 2 300 kg
Корисна носивост 20 000 kg
Локација Турција, FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ 10638 SOKAK NO 11 KARATAY, Konya, 42080, Turkey
Тело/надградба
  • тело: ST52 steel
  • материјал на тело: челик
  • должина на утовар: 4 500 mm
  • ширина на утовар: 1 050 mm
Доплнително
  • гаранција
  • сертификати: All homologation and documentation is available for European countries

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": систем на подигачка кука/ скипер утоварувач MS GC-20

Поставете оглас "Потребна е техника"

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - MS DORSE TREYLER VE EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET LTD STİ
t1 old