Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Hiab XR17SL52 17 ton lastväxlare од Шведска, 5957 EUR за продажба - ID: 6783643
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
 Multilift HIAB XR 21 SL 56 - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 13
2 465 EUR
Аукција

Објавено: 6ден

Blinto

Hiab multilift XR20ZL 53 HOOKLIFT - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 15
9 900 EUR
Цена без ДДВ
2010

Објавено: 1мес 28ден

KB Auto Eesti OU

M

Естонија, Lääne-Harju vald

Hiab MULTILIFT XR26Z59 HOOKLIFT 26T 6500MM - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 20
12 900 EUR
Цена без ДДВ
2012

Објавено: 1мес 28ден

KB Auto Eesti OU

M

Естонија, Lääne-Harju vald

 XR21S59 Abrollanlage - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 14
11 900 EUR
Цена без ДДВ
2008

Објавено: 4год 8мес

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 80220

 XR21S56 Abrollanlage - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 9
9 900 EUR
Цена без ДДВ
2008

Објавено: 2мес 25ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 9712

Atlas 25 TON - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 5
Прашајте за цена

Објавено: 2год 7мес

Anema Trucks & Spare Parts

16

Холандија, Alkmaar

Број на оглас 852018

 SL 2012 TA Tele-Absetzkipper - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 12
3 500 EUR
Цена без ДДВ
1996

Објавено: 2год 4мес

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 8649

 HIAB MULTILIFT MPH080SCA, Neuwertig - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 8
8 900 EUR
Цена без ДДВ
2005

Објавено: 6год 6мес

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 4081

Hiab ULT 26 S 63 NEW ! L=6300 mm - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 16
37 900 EUR
Цена без ДДВ
2022

Објавено: 1мес 28ден

KB Auto Eesti OU

M

Естонија, Lääne-Harju vald

 18t Tele-Absetzanlage, Bj. 2011 - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 11
9 900 EUR
Цена без ДДВ
2011

Објавено: 3год

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 2012

Meiller - Hilfsrahmen - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 10
3 200 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2011

Објавено: 11год

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 1907

PALIFT HOOKLIFT WITH CONTAINER LOCKS T 17 SCORP 2007y. - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 16
2 900 EUR
Цена без ДДВ
2007

Објавено: 1мес 28ден

KB Auto Eesti OU

M

Естонија, Lääne-Harju vald

Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач Hiab XR17SL52 17 ton lastväxlare

Број на оглас 111138
Година на производство 2011
Оштетено
Локација Шведска, Schweden
5 957
EUR

14 Декември 2022

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - Rackstad Bil & Delar AB
t1 old