Користени и нови изменливи сандаци/ контејнери за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Изменливи сандаци/ контејнери


1 904
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 96 1/96   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Trenttank GFK - цистерна контејнер
Прашајте за цена
Dalby  - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 6
5 550 EUR

Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач

1999

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, Santa Maria Da Feira

 Krone - - заменски сандак/ кутија
 14
8 675 EUR
Цена без ДДВ

Заменски сандак/ кутија

2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 880 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0112444

SOTRAMO COULOIRS DE 5 M - градежен контејнер
 20
2 200 EUR

Градежен контејнер

1
Нето тежина: 1 kg

Објавено: 2час 3мин

Sodineg France

15

Франција, Neuville-Saint-Amand

Број на оглас 5057007

SOTRAMO COULOIRS DE 7 M 50 - градежен контејнер
 20
2 200 EUR

Градежен контејнер

1
Нето тежина: 1 kg

Објавено: 2час 3мин

Sodineg France

15

Франција, Neuville-Saint-Amand

Број на оглас 5057006

 Single Axle Water Bowser - резервоар за складирање
 27
Аукција

Резервоар за складирање

Објавено: 2час 56мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Број на оглас 140340661

 Conquip FB602-00950 - резервоар за складирање
 21
Аукција

Резервоар за складирање

Објавено: 2час 58мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Број на оглас 140340628

 2014 Trailer Engineering Single Axle Plastic Water Bowser - резервоар за складирање
 18
Аукција

Резервоар за складирање

2014

Објавено: 2час 58мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Број на оглас 140340571

 2012 Western 2000 Litre - резервоар за складирање
 24
Аукција

Резервоар за складирање

2012

Објавено: 2час 59мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Број на оглас 140340749

 Western Global 105 Litre Bunded Fuel Caddy, Manual Pump (3 of) - резервоар за складирање
 26
Аукција

Резервоар за складирање

Објавено: 3час 2мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Број на оглас 140340636

 Western Twin Axle Plastic Water Bowser - резервоар за складирање
 21
Аукција

Резервоар за складирање

Објавено: 3час 4мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Број на оглас 140340572

ABC Omklædningsskabe - градежен контејнер
 10
13 EUR
Аукција

Градежен контејнер

Објавено: 3час 42мин

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Данска, Glostrup

Lasto 61-25 H 25-1 - роло контејнер
 11
2 564 EUR
Аукција

Роло контејнер

2020

Објавено: 3час 42мин

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Данска, Glostrup

Број на оглас 25-1

 Flisskåp Kapell - заменски сандак/ кутија
 7
2 677 EUR

Заменски сандак/ кутија

Објавено: 5час 37мин

ATS Sweden

Шведска, Västerbotten

Број на оглас S5399

CMT  - киперски сандак
 11
Прашајте за цена

Киперски сандак

Објавено: 1ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

 Scancon - киперски сандак
 8
Прашајте за цена

Киперски сандак

Нето тежина: 2 525 kg

Објавено: 1ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

 Scancon SL6017 - 6000 mm lukket container - роло контејнер
 2
Прашајте за цена

Роло контејнер

Нето тежина: 1 805 kg

Објавено: 1ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

  - заменски сандак со церада
 1
Прашајте за цена

Заменски сандак со церада

Објавено: 1ден

Talleres Capelán S.L.

14

Шпанија, Uxes

Број на оглас 23D1624-0

 New - градежен контејнер
 10
Прашајте за цена

Градежен контејнер

Ново

Објавено: 2ден

INTER BUSINESS FR

Франција, SEVIGNY WALEPPE

 Zabudowa kiper wywrot tylnozsyp na samochód czteroosiowy MAN SCA - киперски сандак
 7
9 500 EUR
Цена без ДДВ

Киперски сандак

2015

Објавено: 2ден

PPHU MAKO, ANDRZEJ GLIBOWSKI

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

  - товарен контејнер
 1
200 EUR
Аукција

Товарен контејнер

Објавено: 2ден

Troostwijk Auctions

6

Германија, , Sontra, 36205

Број на оглас 9020304

  - товарен контејнер
 2
200 EUR
Аукција

Товарен контејнер

Објавено: 2ден

Troostwijk Auctions

6

Германија, , Sontra, 36205

Број на оглас 9020308

  - товарен контејнер
 2
250 EUR
Аукција

Товарен контејнер

Објавено: 2ден

Troostwijk Auctions

6

Германија, , Sontra, 36205

Број на оглас 9020310

1 2 3 96   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old