Користени и нови сандаци на камиони за ѓубре за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Сандаци на камиони за ѓубре


20
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Scancon SL5015 - сандак на камион за ѓубре
 6
Прашајте за цена

Објавено: 26ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

AJK all-in huisje gesloten afval container 15-20 kuub  - сандак на камион за ѓубре
 20
3 750 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 1мес

TUIJTEL MACHINERY B.V.

Холандија, Niederlande, Zevenbergen, Noord-Brabant

 Scancon SL5019 - сандак на камион за ѓубре
 13
Прашајте за цена

Објавено: 1мес

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

 ŚMIECIARKA SK - 20 - сандак на камион за ѓубре
 6
1 173.22 EUR
2007

Објавено: 1мес 15ден

F.H.U. Józef Stroka

7

Полска, Świętoszówka

DIVERSE Garbage truck SuperstructureNTM - сандак на камион за ѓубре
 15
1 495 EUR
2013

Објавено: 1мес 25ден

BAS Parts

11

Холандија, Veghel

Број на оглас G1345-115372

Norba RL300- S 21 mottinen Jätepakkaaja  - сандак на камион за ѓубре
 7
3 800 EUR
Цена без ДДВ
2001

Објавено: 2мес 9ден

Osatori Oy

Финска, Finnland, Forssa Osatori oy

Sopbilspåbygge Quatro  - сандак на камион за ѓубре
 14
Прашајте за цена
2016

Објавено: 4мес 2ден

Rackstad Bil & Delar AB

Шведска, Schweden, Rackstad Bil & Delar

Број на оглас 13671

DIVERSE Garbage truck SuperstructureNTM - сандак на камион за ѓубре
 15
4 495 EUR
2015

Објавено: 4мес 3ден

BAS Parts

11

Холандија, Veghel

Број на оглас G1345-109423

 Rotopress 521 mit Zöller-Schüttung - сандак на камион за ѓубре
 12
Прашајте за цена
2007

Објавено: 4мес 17ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 9715

 M19X2C Müllaufbau mit Terberg Schüttung - сандак на камион за ѓубре
 13
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2006

Објавено: 4мес 22ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 9707

 Scancon SL6027 - сандак на камион за ѓубре
 12
Прашајте за цена
Нето тежина: 2 210 kg

Објавено: 7мес 29ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

 Compactor hidro mak 15 m3 - сандак на камион за ѓубре
 4
12 500 EUR
2019
Нето тежина: 4 800 kg

Објавено: 10мес 19ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

 Compactor hidro mak 15 m3 - сандак на камион за ѓубре
 6
12 700 EUR
2019
Нето тежина: 4 800 kg

Објавено: 10мес 19ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Diversen Occ Vuilniswagen opbouw - сандак на камион за ѓубре
 4
3 500 EUR
Цена без ДДВ
Нето тежина: 3 500 kg

Објавено: 2год 6мес

Smeets & Zonen Parts N.V.

10

Белгија, Bree

Број на оглас H355999010

 MEDIUM XL-Plus, Müllsammelaufbau, 2 Kammern - сандак на камион за ѓубре
 13
10 900 EUR
Цена без ДДВ
2010

Објавено: 3год 3мес

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 8307

 MEDIUM XL-Plus Müllsammelaufbau, 2 Kammern - сандак на камион за ѓубре
 14
10 900 EUR
Цена без ДДВ
2009

Објавено: 3год 3мес

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 8306

 4 R21 - сандак на камион за ѓубре
 3
1 500 EUR
Цена без ДДВ
1991

Објавено: 10год 6мес

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 6775

Diversen Containerbeladingen - сандак на камион за ѓубре
 2
Прашајте за цена
2012

Објавено: 10год 8мес

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

10

Холандија, Zetten

Број на оглас A086

 3 R - сандак на камион за ѓубре
 6
2 900 EUR
Цена без ДДВ
1998
Бруто тежина: 20 000 kg

Објавено: 11год 2мес

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 7276

 - Müllaufbau - сандак на камион за ѓубре
 2
2 200 EUR
Цена без ДДВ
1981

Објавено: 11год 2мес

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 1222

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old