Користени и нови резервоари за складирање за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Резервоари за складирање


341
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 18 1/18   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Diversen - резервоар за складирање
 6
3 330 EUR
1984

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, Santa Maria Da Feira

 Single Axle Water Bowser - резервоар за складирање
 27
Аукција

Објавено: 1час 40мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Број на оглас 140340661

 Conquip FB602-00950 - резервоар за складирање
 21
Аукција

Објавено: 1час 42мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Број на оглас 140340628

 2014 Trailer Engineering Single Axle Plastic Water Bowser - резервоар за складирање
 18
Аукција
2014

Објавено: 1час 42мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Број на оглас 140340571

 2012 Western 2000 Litre - резервоар за складирање
 24
Аукција
2012

Објавено: 1час 43мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Број на оглас 140340749

 Western Global 105 Litre Bunded Fuel Caddy, Manual Pump (3 of) - резервоар за складирање
 26
Аукција

Објавено: 1час 46мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Број на оглас 140340636

 Western Twin Axle Plastic Water Bowser - резервоар за складирање
 21
Аукција

Објавено: 1час 48мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Број на оглас 140340572

 CS 2549 DIESEL TANK - TANK FUEL 3000 LITERS - резервоар за складирање
 6
Прашајте за цена

Резервоар за складирање

Објавено: 2ден

COMMERCIO SERBATOI

Италија, BOLOGNA

Број на оглас CS 2549 CISTERNA GASOLIO - SERBATOIO GASOLIO 3000 LITRI

 CS 2550 DIESEL TANK - TANK FUEL 3000 LITERS - резервоар за складирање
 5
Прашајте за цена

Резервоар за складирање

Објавено: 2ден

COMMERCIO SERBATOI

Италија, BOLOGNA

Број на оглас CS 2550 CISTERNA GASOLIO - SERBATOIO GASOLIO 3000 LITRI

 CS 2548 DIESELTANK - TANK FUEL 1500 LITERS - резервоар за складирање
 4
Прашајте за цена

Резервоар за складирање

Објавено: 2ден

COMMERCIO SERBATOI

Италија, BOLOGNA

Број на оглас CS 2548 CISTERNA GASOLIO - SERBATOIO GASOLIO 1500 LITRI

Van Hool 35.000L/1-comp., 20FT swapbody, UN Portable T7, 5Y- + CSC-inspection: 12/2023 - резервоар за складирање
 20
17 985 EUR
Цена без ДДВ

Резервоар за складирање

2003
Бруто тежина: 36 000 kg
Нето тежина: 4 480 kg
Корисна носивост: 31 520 kg

Објавено: 2ден

Equipped4U BV

12

Холандија, Aanwas

Број на оглас 351002-0

 2000 Liter Dieseltank - резервоар за складирање
 3
2 500 EUR
2017

Објавено: 2ден

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

8

Холандија, WIERDEN

Број на оглас 109004

Van Hool 20FT SWAPBODY 30.900L, CSC inspection: 08-2025, for storage - резервоар за складирање
 20
12 985 EUR
Цена без ДДВ
2003
Бруто тежина: 36 000 kg
Нето тежина: 4 020 kg
Корисна носивост: 31 980 kg

Објавено: 3ден

Equipped4U BV

12

Холандија, Aanwas

Број на оглас 876700

Titan TM430CC - резервоар за складирање
 9
405 EUR
Аукција
2008

Објавено: 4ден

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Данска, Glostrup

Број на оглас 730,0

 Trailer Engineering 950 Litre - резервоар за складирање
 23
Аукција

Објавено: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Број на оглас 140340430

Van Hool 20FT, 24.900L, 2 comp.(12.450L + 12.450L), UN PORTABLE T11, L4BN, 2,5Y/CSC: 06/2025 - резервоар за складирање
 20
15 985 EUR
Цена без ДДВ

Резервоар за складирање

2005
Бруто тежина: 36 000 kg
Нето тежина: 4 340 kg
Корисна носивост: 31 660 kg

Објавено: 4ден

Equipped4U BV

12

Холандија, Aanwas

Број на оглас 053253-0

 Unused 2023 Emiliana Serbatoi TF3/50 - резервоар за складирање
 10
Аукција
2023

Објавено: 5ден

Euro Auctions GmbH

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen

Број на оглас 200212796

 Unused 2023 Emiliana Serbatoi TF3/50 - резервоар за складирање
 10
Аукција
2023

Објавено: 5ден

Euro Auctions GmbH

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen

Број на оглас 200212797

 Unused 2023 Emiliana Serbatoi TF9/50 - резервоар за складирање
 11
Аукција
2023

Објавено: 5ден

Euro Auctions GmbH

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen

Број на оглас 200212794

 Unused Emiliana Serbatoi Carrytank 330Z1 - резервоар за складирање
 6
Аукција

Објавено: 5ден

Euro Auctions GmbH

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen

Број на оглас 200212801

 Unused Emiliana Serbatoi Carrytank 330Z1 - резервоар за складирање
 6
Аукција

Објавено: 5ден

Euro Auctions GmbH

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen

Број на оглас 200212803

1 2 3 18   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old