Хм, се чини ставка продадена

Комунални контејнер ATLAS

комунални контејнер ATLAS

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
Година на производство2014
Хидраулика
Опис

IVECO STRALIS 420 EURO 5 ANNO 2006 KM 450000 3 ASSI GANCIO 40000 EURO + CASSA ATLAS 5,40 M X 2,50 M E RAGNO ROTTAMI MARCHESI ANNO COSTRUZIONE 2014 41000 EURO VENDIBILE SEPARATAMENTE CAMION E CASSA

Контактирајте го продавачот
Политика за приватност

t1 test archive PREVIERO AUTOCARRI SRL

t1 test archive Изменлив сандак/ Контејнер

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.