Користени и нови комунални контејнери за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Комунални контејнери


49
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Entwässerungscontainer Sirch - комунални контејнер
 16
17 EUR
Аукција

Објавено: 6ден

Blinto GmbH

 Skip to suit Skip Loader - комунални контејнер
 11
Аукција

Објавено: 25ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140347254

 Absetzcontainer ca. 7m³ - комунални контејнер
 4
800 EUR
Цена без ДДВ
1990

Објавено: 1мес 8ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 86171

 Absetzcontainer ca. 7m³ - комунални контејнер
 4
800 EUR
Цена без ДДВ
1990

Објавено: 1мес 8ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 86168

 Absetzcontainer ca. 10m³ - комунални контејнер
 1
900 EUR
Цена без ДДВ
1990

Објавено: 1мес 8ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 86172

 Absetzcontainer ca. 7m³ - комунални контејнер
 4
800 EUR
Цена без ДДВ
1990

Објавено: 1мес 8ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 86170

 Absetzcontainer ca. 10m³ - комунални контејнер
 1
900 EUR
Цена без ДДВ
1990

Објавено: 1мес 8ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 86173

 Absetzcontainer ca. 7m³ - комунални контејнер
 4
800 EUR
Цена без ДДВ
1990

Објавено: 1мес 8ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 86169

 Scancon 3800 mm - комунални контејнер
 9
Прашајте за цена
2023

Објавено: 1мес 18ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

 Absetzcontainer ca. 7m³, mehrfach Vorhanden! - комунални контејнер
 8
1 900 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Бруто тежина: 10 000 kg
Корисна носивост: 9 240 kg

Објавено: 2мес 8ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 86019

 Absetzcontainer ca. 7m³, mehrfach Vorhanden! - комунални контејнер
 8
1 900 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Бруто тежина: 10 000 kg
Корисна носивост: 9 240 kg

Објавено: 2мес 8ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 86020

 Absetzcontainer ca. 7m³, mehrfach Vorhanden! - комунални контејнер
 8
1 900 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Бруто тежина: 10 000 kg
Корисна носивост: 9 240 kg

Објавено: 2мес 14ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 86016

 Absetzcontainer ca. 10m³ - комунални контејнер
 9
2 200 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Бруто тежина: 10 000 kg

Објавено: 2мес 15ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 86021

 Absetzcontainer ca. 7m³, mehrfach Vorhanden! - комунални контејнер
 8
1 900 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Бруто тежина: 10 000 kg
Корисна носивост: 9 240 kg

Објавено: 2мес 15ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 86015

 Absetzcontainer ca. 10m³ - комунални контејнер
 9
2 200 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Бруто тежина: 10 000 kg

Објавено: 2мес 15ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 86022

 Absetzcontainer versch. Ausführungen 3 bis - комунални контејнер
 1
800 EUR
Цена без ДДВ
1990

Објавено: 3мес 4ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 8313

 Absetzcontainer ca. 7m³ - комунални контејнер
 6
990 EUR
Цена без ДДВ
1995
Бруто тежина: 10 000 kg
Корисна носивост: 9 300 kg

Објавено: 3мес 22ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 85890

 Absetzmulde Absetzcontainer 7 cbm offen NEU DIN 30720 - комунални контејнер
 5
1 299 EUR
Цена без ДДВ

Комунални контејнер

Ново
2023
Нето тежина: 680 kg
Корисна носивост: 10 000 kg

Објавено: 4мес 4ден

Steel Bison

Германија, 02826 Görlitz

 Absetzcontainer 7m³, mit Türen,  Hamburger - комунални контејнер
 9
3 500 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022

Објавено: 5мес 24ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 85579

Ellermann, Absetzmulde, Container, 10m³  - комунални контејнер
 8
2 990 EUR
Цена без ДДВ
2021

Објавено: 6мес 17ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Германија, Sittensen

Број на оглас PA1006

1 2 3   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Swap bodies/ Containers - Skip bins
t1 old