Каросерија платформа KRONE Wechselbrücke Pritsche од Германија, 1650 EUR за продажба - ID: 8331541
Каталог
Продава
Поставете оглас

1 650EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 101 666 MKD
  • ≈ 1 793 USD

KRONE Wechselbrücke Pritsche

Каросерија платформаKRONE Wechselbrücke Pritsche
2007|16000 kg|2350 kg|13650 kg

1 650EUR

Цена без ДДВ

Каросерија платформа KRONE Wechselbrücke Pritsche

Објавено: 3мес 26ден

PDF
Каросерија платформа KRONE Wechselbrücke Pritsche: слика 1
Каросерија платформа KRONE Wechselbrücke Pritsche: слика 2
Каросерија платформа KRONE Wechselbrücke Pritsche: слика 3
Каросерија платформа KRONE Wechselbrücke Pritsche: слика 4
Каросерија платформа KRONE Wechselbrücke Pritsche: слика 5
Каросерија платформа KRONE Wechselbrücke Pritsche: слика 6
Каросерија платформа KRONE Wechselbrücke Pritsche: слика 7
Каросерија платформа KRONE Wechselbrücke Pritsche: слика 8
Каросерија платформа KRONE Wechselbrücke Pritsche: слика 9
Каросерија платформа KRONE Wechselbrücke Pritsche: слика 10
Каросерија платформа KRONE Wechselbrücke Pritsche: слика 11
Каросерија платформа KRONE Wechselbrücke Pritsche: слика 12
Каросерија платформа KRONE Wechselbrücke Pritsche: слика 13
Ask for all available pictures

Објавено: 3мес 26ден

PDF

1 650EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 101 666 MKD
  • ≈ 1 793 USD
Бренд

Број на оглас

G0114439_1
Година на производство

2007
Дата на прва регистрација

01.01.2007
Нето тежина

2350 kg
Бруто тежина

16000 kg
Корисна носивост

13650 kg
Локација

Германија, Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Тело/надградба
должина на утовар

7700 mm
ширина на утовар

2480 mm
волумен на утовар

51 m³
Повеќе информации

Wagen-Nr. G0114439_1- Hersteller: Krone. * Stirnwand Nische

  • Stützbeine fest
  • Zurrmulden

Homamb99R

Lieferzeit: AB SOFORT. Technisch einsatzbereiter Zustand ohne weitere Reparatur. Unterbau mit Gebrauchsspuren und Rostbefall. vereinzelte Farbablösungen an Bauteilen der Wechselbrücke. vereinzelter Rostansatz an Bauteilen der Wechselbrücke. Verformungen/- Anschläge an Bauteilen/- siehe Bilder. Mehrfach vorhanden!.

Maße sind ca. Angaben. Angebot freibleibend der Zwischenverkauf ist vorbehalten, Preise netto ab Standort D-59302 Oelde. Weitere Details auf Rücksprache unter Tel. oder Mail:

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

1 650EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 101 666 MKD
  • ≈ 1 793 USD
Германија, Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany
Локално време на дилерот:
05:27
Доверлив
9 Повеќе од 9 години со Truck1

Лица за контакт
Irina Tomsin
Deutsch, Русский

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - BRÜGGEN SWAP-STORE