Користени и нови каросерии платформи за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Каросерии платформи


94
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 5 1/5   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken - каросерија платформа
 1
Прашајте за цена

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

 Aluminium Dropside Flatbed to suit Lorry - каросерија платформа
 13
Аукција

Објавено: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140349683

 Dropside Body - каросерија платформа
 13
Аукција

Објавено: 5ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140350668

Krone 50x KRONE BDF PLATFORMA ZABUDOWA 7.45m 2008ROK  ST.BDB - каросерија платформа
 8
2 582.66 EUR
2008

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

HMF VARIOFRAME 2620 K7 KRAAN/KRAN/CRANE/GRUA  - каросерија платформа
 15
Прашајте за цена
2017

Објавено: 12ден

Geurts Trucks B.V.

11

Холандија, ANDELST

 Sterling Beavertail Flat Bed Body - каросерија платформа
 11
Аукција

Објавено: 13ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140348573

 Scancon MLX6500R - каросерија платформа
 17
Прашајте за цена
Нето тежина: 23 000 kg

Објавено: 13ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

 Dropside Pick Up Body to suit Van - каросерија платформа
 12
Аукција

Објавено: 20ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140347058

Fincumet rahtivaihtolava,1m laita sisäpituus reilu  - каросерија платформа
 4
6 950 EUR
Цена без ДДВ
2020

Објавено: 20ден

Osatori Oy

Финска, Finnland, Forssa, Kanta-Häme

VOLKSWAGEN  - каросерија платформа
 4
617 EUR
Цена без ДДВ
1990

Објавено: 22ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Maniowy

 7,4 mtr fast lad - каросерија платформа
 13
Прашајте за цена

Објавено: 27ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

 23' King Dropside Off Loader Body. Palfinger PK16000L Crane, Block Grab - каросерија платформа
 21
Аукција

Објавено: 28ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Број на оглас 100295971

 Maskinflak Okänd - каросерија платформа
 8
5 985 EUR

Објавено: 29ден

ATS Sweden

Шведска, Värmland

Број на оглас S6004

 With foldable limbs - каросерија платформа
 7
3 470 EUR

Објавено: 29ден

ATS Sweden

Шведска, Stockholm

Број на оглас S5207

Diversen Occ Open laadbak 7.90m + rampen - каросерија платформа
 4
1 500 EUR
Цена без ДДВ
1985
Нето тежина: 1 500 kg

Објавено: 1мес 3ден

Smeets & Zonen Parts N.V.

10

Белгија, Bree

Број на оглас H353999053

Krone Planen Wechselbrücke 7.45 m Bordwände Edscha - каросерија платформа
 7
4 641 EUR
ДДВ 19%
2010

Објавено: 1мес 6ден

Staufen Trucks GmbH

17

Германија, Schlierbach

 Dobbeltrampe + Hjulbrønde - каросерија платформа
 16
Прашајте за цена

Објавено: 1мес 8ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

 Scancon 6500mm Maskinlad på hejselads ramme - каросерија платформа
 4
Прашајте за цена

Објавено: 1мес 8ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

 Asfaltsbygge Maskinflak - каросерија платформа
 11
3 904 EUR

Објавено: 1мес 10ден

ATS Sweden

Шведска, Stockholm

Број на оглас S5718

 CMT 7,0 mtr. - каросерија платформа
 5
Прашајте за цена

Објавено: 1мес 22ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

 Scancon ML6000 - каросерија платформа
 6
Прашајте за цена

Објавено: 1мес 29ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

1 2 3 5   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Swap bodies/ Containers - Flatbed bodies
t1 old