Користени и нови градежни контејнери за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Градежни контејнери


288
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 15 1/15   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 New - градежен контејнер
 10
12 000 EUR
Цена без ДДВ
Ново

INTER BUSINESS FR

Франција, SEVIGNY WALEPPE

 Diversen - градежен контејнер
 6
3 300 EUR

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, Santa Maria Da Feira

Број на оглас AA25417

 Byggbarack - градежен контејнер
 19
431 EUR
Аукција

Објавено: 11час 58мин

Blinto

 Personalbod / Byggbod Ryterna Modul - градежен контејнер
 20
Аукција
2016

Објавено: 12час 45мин

Maskinera AB

Шведска, NACKA STRAND

Број на оглас O-000001569

SOTRAMO COULOIRS DE 7 M 50 - градежен контејнер
 20
2 200 EUR
1
Нето тежина: 1 kg

Објавено: 1ден

Sodineg France

15

Франција, Neuville-Saint-Amand

Број на оглас 6057006

SOTRAMO COULOIRS DE 5 M - градежен контејнер
 20
2 200 EUR
1
Нето тежина: 1 kg

Објавено: 1ден

Sodineg France

15

Франција, Neuville-Saint-Amand

Број на оглас 6057007

 På stålram - градежен контејнер
 20
777 EUR
Аукција

Објавено: 1ден

Blinto

  - градежен контејнер
 2
Аукција

Објавено: 1ден

Fabeo AB

Шведска, Nynäshamn

  - градежен контејнер
 5
500 EUR
Аукција

Објавено: 3ден

Troostwijk Auctions

6

Белгија, Legen Heirweg 155, Elversele, 9140

Број на оглас 9234624

Stahlworks Deluxe - градежен контејнер
 15
250 EUR
Аукција
2023

Објавено: 3ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Buorren 56, Houtigehage , 9223 LA

Број на оглас 9216664

Wolverine 24x12,20x6,10 meter / 408020 - градежен контејнер
 4
500 EUR
Аукција
2023

Објавено: 3ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Zoom 36 C, Surhuisterveen, 9231 DX

Број на оглас 9221889

Stahlworks Deluxe - градежен контејнер
 15
250 EUR
Аукција
2023

Објавено: 3ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Buorren 56, Houtigehage , 9223 LA

Број на оглас 9216985

Wolverine 20x9,15x4,50 meter / 306515 - градежен контејнер
 6
500 EUR
Аукција
2023

Објавено: 3ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Zoom 36 C, Surhuisterveen, 9231 DX

Број на оглас 9221690

Stahlworks (15ft*20ft) - градежен контејнер
 15
1 000 EUR
Аукција
2023
Нето тежина: 2 650 kg

Објавено: 3ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Buorren 56, Houtigehage , 9223 LA

Број на оглас 9216756

Stahlworks Standard - градежен контејнер
 15
250 EUR
Аукција
2023
Нето тежина: 640 kg

Објавено: 3ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Buorren 56, Houtigehage , 9223 LA

Број на оглас 9216971

Wolverine 26x9,15x4,50 meter / 308515 - градежен контејнер
 6
500 EUR
Аукција
2023

Објавено: 3ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Zoom 36 C, Surhuisterveen, 9231 DX

Број на оглас 9221779

Gruau ROULOTTE DE CHANTIER - градежен контејнер
 11
11 000 EUR
Ново
2020

Објавено: 4ден

STP TRADING

Франција, BETHUNE

 Unused Steel Frame Building 100'x50'x12', 5x20' Bays, 12x Stanchions, 12x Rafters, 4x Roof Brace Bars, 4x Side Brace Bars,12.5° Roof Pitch, Purlin Cleats Spaced to Accept Fibre Cement or Steel Roof Sh - градежен контејнер
 1
Аукција

Објавено: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140347169

 Unused Steel Frame Building 100'x50'x12', 5x20' Bays, 12x Stanchions, 12x Rafters, 4x Roof Brace Bars, 4x Side Brace Bars,12.5° Roof Pitch, Purlin Cleats Spaced to Accept Fibre Cement or Steel Roof Sh - градежен контејнер
 17
Аукција

Објавено: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140347171

 Unused Steel Frame Building 60'x30'x16', 3x20' Bays, 8x Stanchions, 8x Rafters, 2x Roof Brace Bars, 2x Side Brace Bars,12.5° Roof Pitch, Purlin Cleats Spaced to Accept Fibre Cement or Steel Roof Sheet - градежен контејнер
 15
Аукција

Објавено: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140347178

 Unused Steel Frame Building 100'x40'x12',  5x20' Bays, 12x Stanchions, 12x Rafters, 4x Roof Brace Bars, 4x Side Brace Bars,12.5° Roof Pitch, Purlin Cleats Spaced to Accept Fibre Cement or Steel Roof S - градежен контејнер
 21
Аукција

Објавено: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140347175

 Unused Steel Frame Building 60'x30'x12', 3x20' Bays, 8x Stanchions, 8x Rafters, 2x Roof Brace Bars, 2x Side Brace Bars,12.5° Roof Pitch, Purlin Cleats Spaced to Accept Fibre Cement or Steel Roof Sheet - градежен контејнер
 18
Аукција

Објавено: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140347180

1 2 3 15   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Swap bodies/ Containers - Construction containers
t1 old