Користени и нови фрижидерски заменливи сандаци за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Фрижидерски заменливи сандаци


33
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken - фрижидерски заменлив сандак
 1
Прашајте за цена

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Schmitz Cargobull WKO 7,45 TiefKühlwechselbrücke Rohrbahn  - фрижидерски заменлив сандак
 15
15 800 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 11 700 kg

Објавено: 5ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65931

 Weinmann Chłodnia - фрижидерски заменлив сандак
 7
9 749.60 EUR
2009

Објавено: 5ден

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "NASS" Marcin Mokrzycki

Полска, Mieszkowice

 Kontener BDF bez agregatu - фрижидерски заменлив сандак
 4
7 033.83 EUR
2009

Објавено: 5ден

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "NASS" Marcin Mokrzycki

Полска, Mieszkowice

Schmitz KONTENER IZOTERMA 7.50m IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - фрижидерски заменлив сандак
 8
2 038.94 EUR
2008

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Schmitz CHŁODNIA IZOTERMA BDF SCHMITZ 7.45x2.50m zamykana DRZWIAMI MOŻLIWOŚĆ TRANSPORT - фрижидерски заменлив сандак
 10
4 530.99 EUR
2002

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Schmitz 5xKONTENER IZOTERMA 7.50m IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - фрижидерски заменлив сандак
 8
2 446.73 EUR
2013

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Krone IZOTERMA KRONE BDF 7.45x.2.50 ZAMYKANA DRZWIAMI 2009 ROK MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - фрижидерски заменлив сандак
 6
4 309.96 EUR
2009

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

SCHMITZ CARGOBULL 7820 mm WKO - Thermo King køl/varme anlæg - фрижидерски заменлив сандак
 16
Прашајте за цена
2007
Нето тежина: 3 940 kg

Објавено: 13ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

SCHMITZ CARGOBULL  - фрижидерски заменлив сандак
 4
Прашајте за цена
2006

Објавено: 13ден

ANTONIO MANUEL GONCALVES INACIO

Португалија, A dos Cunhados

Schmitz Cargobull Kühlwechselbrücke BDF Rohrbahnen  - фрижидерски заменлив сандак
 15
16 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 11 620 kg

Објавено: 15ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65653

Krone BDF Kühlkoffer Wechselbrücke7,45, Thermo King,  - фрижидерски заменлив сандак
 14
8 700 EUR
Цена без ДДВ
2011
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 000 kg

Објавено: 22ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65090

Krone Rohr WK 7,45, Kühl, Frigo, Kühlkoffer  - фрижидерски заменлив сандак
 13
7 900 EUR
Цена без ДДВ
2010
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 500 kg

Објавено: 25ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 62439

Schmitz Cargobull WKO 7,45 TiefKühlwechselbrücke BDF, Doppelstock,  - фрижидерски заменлив сандак
 15
21 500 EUR
Цена без ДДВ
2018
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 11 820 kg

Објавено: 25ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65932

THERMO KING SL200E 50 REFRIGERATION UNIT / KÜLMASEADE - фрижидерски заменлив сандак
 5
3 900 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 1мес 20ден

KB Auto Eesti OU

M

Естонија, Lääne-Harju vald

CARRIER VECTOR 1850 REFRIGERATION UNIT / KÜLMASEADE - фрижидерски заменлив сандак
 4
5 900 EUR
Цена без ДДВ
2008

Објавено: 1мес 20ден

KB Auto Eesti OU

M

Естонија, Lääne-Harju vald

CARRIER VECTOR 1850 REFRIGERATION UNIT / KÜLMASEADE - фрижидерски заменлив сандак
 4
5 900 EUR
Цена без ДДВ
2008

Објавено: 1мес 20ден

KB Auto Eesti OU

M

Естонија, Lääne-Harju vald

THERMO KING SLX SPECTRUM  REFRIGERATION UNIT / KÜLMASEADE - фрижидерски заменлив сандак
 5
7 900 EUR
Цена без ДДВ
2011

Објавено: 1мес 25ден

KB Auto Eesti OU

M

Естонија, Lääne-Harju vald

CARRIER SUPRA 950 REFRIGERATION UNIT / KÜLMASEADE - фрижидерски заменлив сандак
 5
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2008

Објавено: 2мес 11ден

KB Auto Eesti OU

M

Естонија, Lääne-Harju vald

CARRIER VECTOR 1850 REFRIGERATION UNIT / KÜLMASEADE - фрижидерски заменлив сандак
 4
5 900 EUR
Цена без ДДВ
2009

Објавено: 2мес 15ден

KB Auto Eesti OU

M

Естонија, Lääne-Harju vald

Thermo KING SL 200E 50 REFRIGERATION UNIT / KÜLMASEADE - фрижидерски заменлив сандак
 5
3 900 EUR
Цена без ДДВ
2005

Објавено: 2мес 15ден

KB Auto Eesti OU

M

Естонија, Lääne-Harju vald

1 2   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Swap bodies/ Containers - Refrigerator swap bodies
t1 old