Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter од Норвешка, 8175 EUR за продажба - ID: 7306418
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

8 175EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 502 818 MKD
 • ≈ 8 636 USD

VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter

Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter

Објавено: 4мес 15ден

Додај во омилени
PDF
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 1
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 2
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 3
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 4
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 5
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 6
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 7
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 8
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 9
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 10
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 11
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 12
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 13
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 14
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 15
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 16
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 17
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 18
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 19
Цистерна контејнер VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter: слика 20
Ask for all available pictures

Објавено: 4мес 15ден

Додај во омилени
PDF

8 175EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 502 818 MKD
 • ≈ 8 636 USD
Контактирајте го продавачот
Број на оглас

304
Година на производство

2000
Локација

Норвешка, Rogaland

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Побарајте подетални информации
Повеќе информации

Please provide reference number upon request: 304

Specifications

 • Year: Unknown.
 • Capacity: 19,000 litres.
 • 4 rooms.
 • Ladder.
 • Footbridge with railings.

Description

Stainless tank with 19,000 liter capacity.

Ladder and footbridge with railing.

Damage and defects can be found, see pictures.

Delivery by agreement.

For more pictures and more information, please visit the website kranbiler.no

More information

Please contact Salg Kranbiler.no (+47 97998110, post@kranbiler.no) for more information

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right

8 175EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 502 818 MKD
 • ≈ 8 636 USD
Норвешка, Rogaland
watch_later
Локално време на дилерот:
06:04
Испратете порака
Доверлив
1 Повеќе од 1 година со Truck1

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - Kranbiler AS