Цистерна контејнер Tracto-Technik Frischwassertank 750 GAL од Германија, 1300 EUR за продажба - ID: 6623101
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

1 300EUR

  • ≈ 79 958 MKD
  • ≈ 1 373 USD

Tracto-Technik Frischwassertank 750 GAL

Цистерна контејнер Tracto-Technik Frischwassertank 750 GAL

Објавено: 4мес 23ден

Додај во омилени
PDF
Цистерна контејнер Tracto-Technik Frischwassertank 750 GAL: слика 1
Цистерна контејнер Tracto-Technik Frischwassertank 750 GAL: слика 2
Цистерна контејнер Tracto-Technik Frischwassertank 750 GAL: слика 3
Цистерна контејнер Tracto-Technik Frischwassertank 750 GAL: слика 4
Цистерна контејнер Tracto-Technik Frischwassertank 750 GAL: слика 5
Цистерна контејнер Tracto-Technik Frischwassertank 750 GAL: слика 6
Цистерна контејнер Tracto-Technik Frischwassertank 750 GAL: слика 7
Цистерна контејнер Tracto-Technik Frischwassertank 750 GAL: слика 8
Ask for all available pictures

Објавено: 4мес 23ден

Додај во омилени
PDF

1 300EUR

  • ≈ 79 958 MKD
  • ≈ 1 373 USD

Лизинг

Контактирајте го продавачот
Број на оглас

Werk4_Z
Локација

Германија, Deutschland, Lützen

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Побарајте подетални информации
Повеќе информации

2839 Liter

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right

1 300EUR

  • ≈ 79 958 MKD
  • ≈ 1 373 USD

Лизинг

Германија, Deutschland, Lützen
watch_later
Локално време на дилерот:
03:55
5.0
Осврти: 1
Доверлив
1 Повеќе од 1 година со Truck1

Лица за контакт
person
Freimuth
Deutsch, English

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - Tracto-Technik Finance GmbH