Користени и нови Цистерна контејнери од Франција за продажба - Truck1 Македонија

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба

Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Цистерна контејнери од Франција


1
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
FMT CUVE A CARBURANT 10 000 LITRES - Цистерна контејнер: слика 1
FMT CUVE A CARBURANT 10 000 LITRES - Цистерна контејнер: слика 2
FMT CUVE A CARBURANT 10 000 LITRES - Цистерна контејнер: слика 3
FMT CUVE A CARBURANT 10 000 LITRES - Цистерна контејнер: слика 4

FMT CUVE A CARBURANT 10 000 LITRES

2016
Франција, BETHUNE
Објавено: 7мес 14ден

6 000 EUR

star
2016
Франција, BETHUNE
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Swap bodies/ Containers - Tank containers - France
t1 old