Користени и нови Цистерна контејнери од Белгија за продажба - Truck1 Македонија
Каталог
Продава
Поставете оглас
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
Белгија
Diversen CONTAINER MET 2 TANKS VOOR MAZOUT EN ELEKTRISCHE POMP MET TELLER EN PIS - Цистерна контејнер: слика 1
Diversen CONTAINER MET 2 TANKS VOOR MAZOUT EN ELEKTRISCHE POMP MET TELLER EN PIS - Цистерна контејнер: слика 2
Diversen CONTAINER MET 2 TANKS VOOR MAZOUT EN ELEKTRISCHE POMP MET TELLER EN PIS - Цистерна контејнер: слика 3
Diversen CONTAINER MET 2 TANKS VOOR MAZOUT EN ELEKTRISCHE POMP MET TELLER EN PIS - Цистерна контејнер: слика 4
Diversen CONTAINER MET 2 TANKS VOOR MAZOUT EN ELEKTRISCHE POMP MET TELLER EN PIS - Цистерна контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Diversen CONTAINER MET 2 TANKS VOOR MAZOUT EN ELEKTRISCHE POMP MET TELLER EN PIS

Цистерна контејнер
Белгија, Pelt, Belgium
Објавено: 23ден

3 500EUR

 • ≈ 215 656 MKD
 • ≈ 3 804 USD
Белгија, Pelt, Belgium
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Axor 2628 Euro 3 - Цистерна контејнер: слика 1
Mercedes-Benz Axor 2628 Euro 3 - Цистерна контејнер: слика 2
Mercedes-Benz Axor 2628 Euro 3 - Цистерна контејнер: слика 3
Mercedes-Benz Axor 2628 Euro 3 - Цистерна контејнер: слика 4
Mercedes-Benz Axor 2628 Euro 3 - Цистерна контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Mercedes-Benz Axor 2628 Euro 3

Цистерна контејнер
2004Бруто тежина: 27500 kgНето тежина: 21820 kgКорисна носивост: 5680 kg
Белгија, Ieperstraat 103 - 8830 Hooglede -BELGIUM
Објавено: 7мес 8денБрој на оглас TC74335

21 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 324 744 MKD
 • ≈ 23 370 USD
2004Бруто тежина: 27500 kgНето тежина: 21820 kgКорисна носивост: 5680 kg
Белгија, Ieperstraat 103 - 8830 Hooglede -BELGIUM
Контактирајте го продавачот
Diversen Occ Tankwagen opbouw - Цистерна контејнер: слика 1
Diversen Occ Tankwagen opbouw - Цистерна контејнер: слика 2

Diversen Occ Tankwagen opbouw

Цистерна контејнер
Нето тежина: 3500 kg
Белгија, Industrieterrein kanaal-Noord 1157, 3960 Bree, Belgium
Објавено: 2год 6месБрој на оглас H468999022

1 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 92 424 MKD
 • ≈ 1 630 USD
Нето тежина: 3500 kg
Белгија, Industrieterrein kanaal-Noord 1157, 3960 Bree, Belgium
Контактирајте го продавачот
Diversen Occ Tankwagen opbouw - Цистерна контејнер: слика 1
Diversen Occ Tankwagen opbouw - Цистерна контејнер: слика 2
Diversen Occ Tankwagen opbouw - Цистерна контејнер: слика 3
Diversen Occ Tankwagen opbouw - Цистерна контејнер: слика 4
Diversen Occ Tankwagen opbouw - Цистерна контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Diversen Occ Tankwagen opbouw

Цистерна контејнер
Белгија, Industrieterrein kanaal-Noord 1157, 3960 Bree, Belgium
Објавено: 3год 6месБрој на оглас H468999016

2 750EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 169 444 MKD
 • ≈ 2 989 USD
Белгија, Industrieterrein kanaal-Noord 1157, 3960 Bree, Belgium
Контактирајте го продавачот
T1 new listing page - Цистерна контејнери од Белгија
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.