Користени и нови цистерна контејнери за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Цистерна контејнери


50
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Trenttank GFK - цистерна контејнер
 6
Прашајте за цена
Ново
2021

Trentmann Systemberatung GmbH

Германија, Osterappeln

 Samson på Lastväxlarram - цистерна контејнер
 20
5 525 EUR
Аукција

Објавено: 4ден

Blinto

VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter - цистерна контејнер
 20
8 175 EUR
Цена без ДДВ
2000

Објавено: 13ден

Kranbiler.no AS

Норвешка, Rogaland

Број на оглас 304

Stavanger Stålindustri A/S Rustfri tank - цистерна контејнер
 16
6 798 EUR
Цена без ДДВ
1999

Објавено: 13ден

Kranbiler.no AS

Норвешка, Rogaland

Број на оглас 303

Füllersilo 50m³ NEU/UNGENUTZT  - цистерна контејнер
 8
Прашајте за цена
Ново
2015

Објавено: 15ден

BSS heavy machinery GmbH

Германија, Schorfheide OT Finowfurt

Tracto-Technik Frischwassertank 750 GAL  - цистерна контејнер
 8
1 300 EUR

Објавено: 21ден

Tracto-Technik Finance GmbH

Германија, Deutschland, Lützen

Број на оглас Werk4_Z

YILTEKS NEW BOBTAIL TRANSPORT SERVICE TANK - цистерна контејнер
 9
Прашајте за цена

Цистерна контејнер

Ново
2020
Корисна носивост: 16 000 kg

Објавено: 28ден

YILTEKS ENERJI ISI MAKİNA İMALAT SAN VE DIŞ TİC. LİMİTED ŞTİ.

Турција, Gaziantep

 1994 WASTE CONTROLS CORP 2218 13580 - цистерна контејнер
 14
6 988 EUR
1994

Објавено: 1мес 1ден

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Мексико, 31608, Cuauhtémoc

Број на оглас 13580

 ND ND 3961 - цистерна контејнер
 1
Прашајте за цена

Објавено: 1мес 2ден

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Мексико, 31608, Cuauhtémoc

Број на оглас 3961

 Water Tank - цистерна контејнер
 7
5 985 EUR

Објавено: 1мес 10ден

ATS Sweden

Шведска, Stockholm

Број на оглас S5716

AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic - цистерна контејнер
 3
Прашајте за цена

Цистерна контејнер

1981

Објавено: 1мес 18ден

Eurasia Project Management GmbH

Германија, Oberhausen

Chemie BDF Aufsetztank Kombi Tank  L4DH - L4DH  - цистерна контејнер
 26
6 750 EUR
Цена без ДДВ
1997

Објавено: 1мес 30ден

Ferronordic Used Trucks GmbH

R V

Германија, Berlin

Број на оглас K10

Chemie BDF Aufsetztank Kombi Tank  L4BN - L4DH  - цистерна контејнер
 23
4 750 EUR
Цена без ДДВ
2003

Објавено: 1мес 30ден

Ferronordic Used Trucks GmbH

R V

Германија, Berlin

Број на оглас K12

 Trenttank GFK - цистерна контејнер
 6
Прашајте за цена
Ново
2021

Објавено: 2мес 15ден

Trentmann Systemberatung GmbH

Германија, Osterappeln

 Trenttank GFK - цистерна контејнер
 10
Прашајте за цена
Ново
2019

Објавено: 2мес 15ден

Trentmann Systemberatung GmbH

Германија, Osterappeln

DeLaval HCAN 10000L - цистерна контејнер
 4
10 950 EUR

Цистерна контејнер

1991

Објавено: 2мес 17ден

Baase Landmaschinen GmbH

Германија, 18513 Holthof, Deutschland Transportangebot an Wunschort anfragen

Број на оглас 11307-300724510011

Müller Serab Kühltank 6000l - цистерна контејнер
 7
4 899 EUR

Цистерна контејнер

Објавено: 2мес 17ден

Baase Landmaschinen GmbH

Германија, 18513 Holthof, Deutschland Transportangebot an Wunschort anfragen

Број на оглас 11307-303571010011

FMT CUVE A CARBURANT 10 000 LITRES - цистерна контејнер
 4
6 000 EUR
2016

Објавено: 3мес 12ден

STP TRADING

Франција, BETHUNE

M Engineering Chemical tank container inox 20 ft / 23 m3 / 1 comp - цистерна контејнер
 17
13 000 EUR
1994
Бруто тежина: 34 000 kg
Нето тежина: 4 000 kg

Објавено: 3мес 14ден

Dingemanse B.V.

15

Холандија, Hoogerheide

Број на оглас O713001

Esterer GmbH Esterer GmbH 17700 lit - цистерна контејнер
 3
Прашајте за цена

Објавено: 3мес 22ден

AUTO-CZĘŚCI J.J.ŁAJCA I K.ŁAJCA SPÓŁKA JAWNA

7

Полска, Nowy Dwór Gdański

ACERBI VOlume 14500L - цистерна контејнер
 3
4 500 EUR
Цена без ДДВ

Цистерна контејнер

1958

Објавено: 4мес 9ден

Baltic Special Machinery Export

11

Литванија, Dievogala

1 2 3   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Swap bodies/ Containers - Tank containers
t1 old