Зглобен истоварувач Volvo A40D од Италија за продажба - ID: 7727212
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Volvo A40D

Зглобен истоварувач Volvo A40D

Објавено: 2мес 12ден

Додај во омилени
PDF
share
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 1
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 2
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 3
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 4
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 5
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 6
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 7
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 8
Ask for all available pictures

Објавено: 2мес 12ден

Додај во омилени
PDF
share
Контактирајте го продавачот
Бренд

Број на оглас

12043
Година на производство

2004
Нето тежина

31270 kg
Локација

Италија, Anzola Emilia (BO)

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Мотор/погонска група
мотор

Volvo D121D ABE 2
Шасија/суспензија
број на оски

3-оски
Доплнително
алармен систем

Побарајте подетални информации
Pre-purchase inspection
 Email  Call

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Италија, Anzola Emilia (BO)
watch_later
Локално време на дилерот:
05:10
4.5
Осврти: 30
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Cervetti Project srl