Зглобен истоварувач VOLVO A40D од Шпанија, 72000 EUR за продажба - ID: 7486853
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
VOLVO A40D S/N: 10211 (2001) EN DESGUACE, FOR PARTS, - Зглобен истоварувач: слика 1
VOLVO A40D S/N: 10211 (2001) EN DESGUACE, FOR PARTS, - Зглобен истоварувач: слика 2
VOLVO A40D S/N: 10211 (2001) EN DESGUACE, FOR PARTS, - Зглобен истоварувач: слика 3
VOLVO A40D S/N: 10211 (2001) EN DESGUACE, FOR PARTS, - Зглобен истоварувач: слика 4

VOLVO A40D S/N: 10211 (2001) EN DESGUACE, FOR PARTS,

2001
Шпанија, Vizcaya
Објавено: 2год 5мес
Прашајте за цена
star
2001
Шпанија, Vizcaya
emailКонтактирајте го продавачот
O&K D25 S/N:A4731252 - Зглобен истоварувач: слика 1

O&K D25 S/N:A4731252

Шпанија, Vizcaya
Објавено: 1год 6мес
Прашајте за цена
star
Шпанија, Vizcaya
emailКонтактирајте го продавачот
QINGDAO PROMISING Wheel Dumper DP40 - Зглобен истоварувач: слика 1
QINGDAO PROMISING Wheel Dumper DP40 - Зглобен истоварувач: слика 2
QINGDAO PROMISING Wheel Dumper DP40 - Зглобен истоварувач: слика 3
QINGDAO PROMISING Wheel Dumper DP40 - Зглобен истоварувач: слика 4
QINGDAO PROMISING Wheel Dumper DP40 - Зглобен истоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

QINGDAO PROMISING Wheel Dumper DP40

Ново202010 km5 ч5250 kg4000 kg63 hp
Кина
Објавено: 3годБрој на оглас 20201102DP40

10 250EUR

 • ≈ 629 701 MKD
 • ≈ 11 077 USD
star
Ново202010 km5 ч5250 kg4000 kg63 hp
Кина
emailКонтактирајте го продавачот
VOLVO A25B (1992) EN DESGUACE, FOR PARTS - Зглобен истоварувач: слика 1
VOLVO A25B (1992) EN DESGUACE, FOR PARTS - Зглобен истоварувач: слика 2

VOLVO A25B (1992) EN DESGUACE, FOR PARTS

1992
Шпанија, Vizcaya
Објавено: 3год 7мес
Прашајте за цена
star
1992
Шпанија, Vizcaya
emailКонтактирајте го продавачот
VOLVO A25C S/N: 12019 (1998) Y S/N: 12026 (1999) RN DESGUACE, FOR PARTS - Зглобен истоварувач: слика 1
VOLVO A25C S/N: 12019 (1998) Y S/N: 12026 (1999) RN DESGUACE, FOR PARTS - Зглобен истоварувач: слика 2
VOLVO A25C S/N: 12019 (1998) Y S/N: 12026 (1999) RN DESGUACE, FOR PARTS - Зглобен истоварувач: слика 3
VOLVO A25C S/N: 12019 (1998) Y S/N: 12026 (1999) RN DESGUACE, FOR PARTS - Зглобен истоварувач: слика 4

VOLVO A25C S/N: 12019 (1998) Y S/N: 12026 (1999) RN DESGUACE, FOR PARTS

1999
Шпанија, Vizcaya
Објавено: 3год 7мес
Прашајте за цена
star
1999
Шпанија, Vizcaya
emailКонтактирајте го продавачот
TEREX TA25 N/S: A7581087 EN DESGUACE, FOR PARTS - Зглобен истоварувач: слика 1
TEREX TA25 N/S: A7581087 EN DESGUACE, FOR PARTS - Зглобен истоварувач: слика 2
TEREX TA25 N/S: A7581087 EN DESGUACE, FOR PARTS - Зглобен истоварувач: слика 3
TEREX TA25 N/S: A7581087 EN DESGUACE, FOR PARTS - Зглобен истоварувач: слика 4

TEREX TA25 N/S: A7581087 EN DESGUACE, FOR PARTS

1999
Шпанија, Vizcaya
Објавено: 3год 7мес
Прашајте за цена
star
1999
Шпанија, Vizcaya
emailКонтактирајте го продавачот

Зглобен истоварувач VOLVO A40D

Објавено: 4мес 28ден

Хм, се чини ставка продадена
Зглобен истоварувач VOLVO A40D: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Зглобен истоварувач VOLVO A40D: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 4мес 28ден

ПРОДАДЕНО

72 000EUR

 • ≈ 4 423 269 MKD
 • ≈ 77 814 USD

16 Ноември 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Бренд

Година на производство

2006
Машински часови

16000 ч
Тежина

40000 kg
Локација

Шпанија, Carretera Montellano - Coripe, S/n, Km 0.4 - C P 41770. 41770, Montellano (Sevilla), Spain
ПРОДАДЕНО

72 000EUR

 • ≈ 4 423 269 MKD
 • ≈ 77 814 USD

16 Ноември 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - ROMERO MAQUINARIA S.L.