Зглобен истоварувач Volvo A40D од Холандија, 47000 EUR за продажба - ID: 7390902
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

47 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 2 887 412 MKD
  • ≈ 50 795 USD

Volvo A40D

Зглобен истоварувач Volvo A40D

Објавено: 5мес 25ден

Додај во омилени
PDF
share
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 1
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 2
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 3
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 4
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 5
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 6
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 7
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 8
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 9
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 10
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 11
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 12
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 13
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 14
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 15
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 16
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 17
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 18
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 19
Зглобен истоварувач Volvo A40D: слика 20
Ask for all available pictures

Објавено: 5мес 25ден

Додај во омилени
PDF
share

47 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 2 887 412 MKD
  • ≈ 50 795 USD

Лизинг

Контактирајте го продавачот
Бренд

Број на оглас

00031559
Година на производство

2002
Машински часови

18860 ч
Нето тежина

31 kg
Локација

Холандија, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Мотор/погонска група
излезна моќност

426 hp
Шасија/суспензија
конфигурација на оска

6x6
број на оски

3-оски
Побарајте подетални информации
Pre-purchase inspection
Повеќе информации

Additional options and accessories

  • Back drive camera

Remarks

Volvo A40D dump truck for sale.

- A/C Cabin

- Backdrive camera

- CE-certified

More information

Drive: Wheel

CE mark: yes

Serial number: A40DV10420

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right

47 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 2 887 412 MKD
  • ≈ 50 795 USD

Лизинг

Холандија, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel
watch_later
Локално време на дилерот:
06:39
4.2
Осврти: 56
Испратете порака
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1

Лица за контакт
person
Roberto de Ruiter
Deutsch, English, Nederlands
person
Wais Sadeghi
Deutsch, English, Nederlands, Русский
person
Johannes Hofman
Deutsch, English, Nederlands

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Big Machinery B.V.