Зглобен истоварувач Volvo A25D од Германија за продажба - ID: 7739060
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Volvo A25D - Истоварувач: слика 1
Volvo A25D - Истоварувач: слика 2
Volvo A25D - Истоварувач: слика 3
Volvo A25D - Истоварувач: слика 4
Volvo A25D - Истоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (26)

Volvo A25D

2006299 hp
Норвешка
Објавено: 6мес 8денБрој на оглас 15177

43 700EUR

 • ≈ 2 684 678 MKD
 • ≈ 47 228 USD
star
2006299 hp
Норвешка
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo A 25 D - Зглобен истоварувач: слика 1
Volvo A 25 D - Зглобен истоварувач: слика 2
Volvo A 25 D - Зглобен истоварувач: слика 3
Volvo A 25 D - Зглобен истоварувач: слика 4
Volvo A 25 D - Зглобен истоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Volvo A 25 D

200215553 ч
Франција, ILLKIRCH GRAFFENSTADEN
Објавено: 5мес 12денБрој на оглас 230272

45 600EUR

 • ≈ 2 801 404 MKD
 • ≈ 49 282 USD
star
200215553 ч
Франција, ILLKIRCH GRAFFENSTADEN
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo A25D - Зглобен истоварувач: слика 1
Volvo A25D - Зглобен истоварувач: слика 2
Volvo A25D - Зглобен истоварувач: слика 3
Volvo A25D - Зглобен истоварувач: слика 4
Volvo A25D - Зглобен истоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Volvo A25D

200521231 ч25000 kg303 hp
Полска, Płoty
Објавено: 4мес 28ден

54 140EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 326 053 MKD
 • ≈ 58 511 USD
star
200521231 ч25000 kg303 hp
Полска, Płoty
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo A25D - Зглобен истоварувач: слика 1

Volvo A25D

200516195 ч
Полска
Објавено: 3мес 16ден

75 810EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 4 657 334 MKD
 • ≈ 81 931 USD
star
200516195 ч
Полска
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo A25D - Зглобен истоварувач: слика 1
Volvo A25D - Зглобен истоварувач: слика 2
Volvo A25D - Зглобен истоварувач: слика 3
Volvo A25D - Зглобен истоварувач: слика 4
Volvo A25D - Зглобен истоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Volvo A25D

200416000 ч305 hp
Обединето Кралство, Armagh
Објавено: 1мес 22денБрој на оглас A25DV13018
Прашајте за цена
star
200416000 ч305 hp
Обединето Кралство, Armagh
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo A 25 D - Зглобен истоварувач: слика 1
Volvo A 25 D - Зглобен истоварувач: слика 2
Volvo A 25 D - Зглобен истоварувач: слика 3
Volvo A 25 D - Зглобен истоварувач: слика 4
Volvo A 25 D - Зглобен истоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

Volvo A 25 D

200523000 ч299 hp
Холандија
Објавено: 1ден
Прашајте за цена
star
200523000 ч299 hp
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo BM A25 D - Зглобен истоварувач: слика 1
Volvo BM A25 D - Зглобен истоварувач: слика 2
Volvo BM A25 D - Зглобен истоварувач: слика 3
Volvo BM A25 D - Зглобен истоварувач: слика 4
Volvo BM A25 D - Зглобен истоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Volvo BM A25 D

2003
Данска
Објавено: 5мес 17денБрој на оглас 23937
Прашајте за цена
star
2003
Данска
emailКонтактирајте го продавачот
VOLVO A25D 2002 - Зглобен истоварувач: слика 1
VOLVO A25D 2002 - Зглобен истоварувач: слика 2
VOLVO A25D 2002 - Зглобен истоварувач: слика 3
VOLVO A25D 2002 - Зглобен истоварувач: слика 4
VOLVO A25D 2002 - Зглобен истоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

VOLVO A25D 2002

200215979 ч
Шпанија, Vizcaya
Објавено: 1мес 4ден
Прашајте за цена
star
200215979 ч
Шпанија, Vizcaya
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo A 25 D 6x6 - Истоварувач: слика 1
Volvo A 25 D 6x6 - Истоварувач: слика 2
Volvo A 25 D 6x6 - Истоварувач: слика 3
Volvo A 25 D 6x6 - Истоварувач: слика 4
Volvo A 25 D 6x6 - Истоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)
videocam

Volvo A 25 D 6x6

200718639 ч21560 kg303 hp
Естонија
Објавено: 1мес 3денБрој на оглас M697-1704

57 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 557 045 MKD
 • ≈ 62 575 USD
star
200718639 ч21560 kg303 hp
Естонија
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo A25F - Зглобен истоварувач: слика 1
Volvo A25F - Зглобен истоварувач: слика 2
Volvo A25F - Зглобен истоварувач: слика 3
Volvo A25F - Зглобен истоварувач: слика 4
Volvo A25F - Зглобен истоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Volvo A25F

Шведска, Landskrona
Објавено: 24ден
Прашајте за цена
star
Шведска, Landskrona
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo A25 - Зглобен истоварувач: слика 1
Volvo A25 - Зглобен истоварувач: слика 2
Volvo A25 - Зглобен истоварувач: слика 3
Volvo A25 - Зглобен истоварувач: слика 4
Volvo A25 - Зглобен истоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Volvo A25

200821560 kg298 hp
Полска
Објавено: 12ден

72 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 4 423 269 MKD
 • ≈ 77 814 USD
star
200821560 kg298 hp
Полска
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo A25B - Зглобен истоварувач: слика 1
Volvo A25B - Зглобен истоварувач: слика 2
Volvo A25B - Зглобен истоварувач: слика 3
Volvo A25B - Зглобен истоварувач: слика 4
Volvo A25B - Зглобен истоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (33)

Volvo A25B

Обединето Кралство
Објавено: 7денБрој на оглас 100307125
gavelАукција
star
Обединето Кралство
emailКонтактирајте го продавачот

Зглобен истоварувач Volvo A25D

Објавено: 2мес 8ден

Хм, се чини ставка продадена
Зглобен истоварувач Volvo A25D: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Зглобен истоварувач Volvo A25D: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 2мес 8ден

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Бренд

Модел

Број на оглас

200225656
VIN

A25DV11850, A25DV11850
Тежина

21560 kg
Локација

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen
Доплнително
достапни единици

1
Повеќе информации

Control number: 0166

Volvo A25D 6x6 Articulated Dumptruck, Tailgate (9.540 Hours) - A25DV11850

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Euro Auctions GmbH