Зглобен истоварувач Volvo A 40 D од Франција, 64000 EUR за продажба - ID: 6602829
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

64 000EUR

  • ≈ 3 931 795 MKD
  • ≈ 69 168 USD

Volvo A 40 D

Зглобен истоварувач Volvo A 40 D

Објавено: 1год 3мес

Додај во омилени
PDF
share
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 1
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 2
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 3
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 4
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 5
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 6
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 7
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 8
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 9
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 10
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 11
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 12
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 13
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 14
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 15
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 16
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 17
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 18
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 19
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 20
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 21
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 22
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 23
Ask for all available pictures

Објавено: 1год 3мес

Додај во омилени
PDF
share

64 000EUR

  • ≈ 3 931 795 MKD
  • ≈ 69 168 USD
Контактирајте го продавачот
Бренд

Година на производство

2007
Машински часови

21150 ч
Локација

Франција, 45 RUE LOUIS BLANC 62400 BETHUNE, FRANCE

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Шасија/суспензија
конфигурација на оска

6x6
Побарајте подетални информации
Pre-purchase inspection
Повеќе информации

Dumper heating

LARGEUR 3M40

POIDS 31T270

BOÎTE REFAITE

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right

64 000EUR

  • ≈ 3 931 795 MKD
  • ≈ 69 168 USD
Франција, 45 RUE LOUIS BLANC 62400 BETHUNE, FRANCE
watch_later
Локално време на дилерот:
06:27
3.0
Осврти: 21
Испратете порака
5 Повеќе од 5 години со Truck1

Лица за контакт
person
Sébastien Santerne
Français

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - STP TRADING