Зглобен истоварувач Volvo A 40 D од Шпанија за продажба - ID: 6590855
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Volvo A 40 D

Зглобен истоварувач Volvo A 40 D

Објавено: 1год 3мес

Додај во омилени
PDF
share
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 1
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 2
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 3
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 4
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 5
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 6
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 7
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 8
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 9
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 10
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 11
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 12
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 13
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 14
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 15
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 16
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 17
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 18
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 19
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 20
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 21
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 22
Зглобен истоварувач Volvo A 40 D: слика 23
Ask for all available pictures

Објавено: 1год 3мес

Додај во омилени
PDF
share
Контактирајте го продавачот
Бренд

Година на производство

2003
Машински часови

17511 ч
Локација

Шпанија, Spanien, ciempozuelos

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Побарајте подетални информации
Pre-purchase inspection
 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Шпанија, Spanien, ciempozuelos
watch_later
Локално време на дилерот:
04:57
5.0
Осврти: 4
Испратете порака
Доверлив
1 Повеќе од 1 година со Truck1
V Volvo овластен дилер

Лица за контакт
person
Jorge naranjo Gonzalez
English, Español

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Ascendum Maquinaria, S.A.U.