Хм, се чини ставка продадена

Вертикален јарболски подигнувач HAULOTTE HM8

вертикален јарболски подигнувач HAULOTTE HM8

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": вертикален јарболски подигнувач HAULOTTE HM8

  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендHAULOTTE
Идентификација221645
Година на производство2001
VIN8932040515
Дата на прва регистрација10.12.2001
Машински часови890 ч
Нето тежина2400 kg
Корисна носивост230 kg
Бојапортокалова
Мотор/погонска група
Горивоелектро
Опис

Dernier passage au contrôle technique: 17/08/2021

Poids: 2400 KILOGRAMMES

Mise à prix: 2 990 €

Numéro de produit: 30

Minimum d'augmentation: 5 % du prix actuel

Etat des pneus: USURE DES PNEU PLEIN 50%

Hauteur de travail max: 8 M

Charge maximale: 230 KG

Date et lieu de visite: SUR RDV (38)

dimension des pneus: ROUE BLANCHE

VENDUE EN L ETAT

extension du panier de la de la nacelle

nacelle mat vertical éléctrique

La machine démarre

roule

monte et descend

La machine a été inspectée et est en bonne état

quelque impacte sur carrosserie

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.