Нов вертикален јарболски подигнувач Hangcha GTHZ170

Онлајн: 4мес 9ден

Идентификација N6924
Година на производство 2020
Ново
Дата на прва регистрација 15.06.2020
Капцитет на кревање 200 kg
Локација Франција, Senlis
Телефон +33 0344...
46120 EUR
46 120
EUR
  • 2 841 052 MKD
  • 50 102 USD

Продавач
CAPM EUROPE
CAPM EUROPE Франција
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
Локално време на дилерот
02:39
Лица за контакт
Geoffroy de LACOTTE
English, Español, Français
46 120
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Вертикален јарболски подигнувач Hangcha GTHZ170
Hangcha GTHZ170
2020
Франција, Senlis
46 080 EUR
Вертикален јарболски подигнувач Hangcha GTHZ170, 2020
Вертикален јарболски подигнувач Hangcha GTHZ170
Hangcha GTHZ170
2020
Франција, Senlis
46 080 EUR
Вертикален јарболски подигнувач Hangcha GTHZ170, 2020
Вертикален јарболски подигнувач Hangcha GTHZ170
Hangcha GTHZ170
2020
Франција, Senlis
46 080 EUR
Вертикален јарболски подигнувач Hangcha GTHZ170, 2020
Вертикален јарболски подигнувач Hangcha GTHZ120
Hangcha GTHZ120
2020
Франција, Senlis
42 480 EUR
Вертикален јарболски подигнувач Hangcha GTHZ120, 2020
Вертикален јарболски подигнувач Hangcha GTHZ120
Hangcha GTHZ120
2020
Франција, Senlis
42 524 EUR
Вертикален јарболски подигнувач Hangcha GTHZ120, 2020
Вертикален јарболски подигнувач Hangcha 81XE
Hangcha 81XE
2020
Франција, Senlis
Вертикален јарболски подигнувач Hangcha 81XE, 2020
Вертикален јарболски подигнувач Hangcha 140XEN
Hangcha 140XEN
2019
Франција, Senlis
18 266 EUR
Вертикален јарболски подигнувач Hangcha 140XEN, 2019
Вертикален јарболски подигнувач Airo XP5E
Airo XP5E
2020
Франција, Senlis
4 950 EUR
Вертикален јарболски подигнувач Airo XP5E, 2020
Вертикален јарболски подигнувач Genie AWP-30S
Genie AWP-30S
2020
Австрија, 3354 Wolfsbach
Вертикален јарболски подигнувач Genie AWP-30S, 2020
Мини утоварувач JCB 170
JCB 170
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Мини утоварувач JCB 170
Мини утоварувач JCB 170
JCB 170
Обединето Кралство, Dromore
Мини утоварувач JCB 170
Мини утоварувач JCB 170
JCB 170
Обединето Кралство, Dromore
Мини утоварувач JCB 170

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.