Слични понуди

Утоварувач со тркала Schmelzer 922
Schmelzer 922
2020, Дизел
Белгија
1 000 EUR
Утоварувач со тркала Schmelzer 922, 2020
Утоварувач со тркала Schmelzer 920
Schmelzer 920
2020, Дизел
Белгија
1 000 EUR
Утоварувач со тркала Schmelzer 920, 2020
Утоварувач со тркала 2020 Hyload 3050
2020 Hyload 3050
2020
Обединето Кралство, Dromore
Утоварувач со тркала 2020 Hyload 3050, 2020
Утоварувач со тркала Unused 2020 Hyload 3050
Unused 2020 Hyload 3050
2020
Обединето Кралство, Dromore
Утоварувач со тркала Unused 2020 Hyload 3050, 2020
Утоварувач со тркала Unused 2020 Hyload 3050
Unused 2020 Hyload 3050
2020
Обединето Кралство, Dromore
Утоварувач со тркала Unused 2020 Hyload 3050, 2020
Утоварувач со тркала Unused 2020 Hyload 3050
Unused 2020 Hyload 3050
2020
Обединето Кралство, Dromore
Утоварувач со тркала Unused 2020 Hyload 3050, 2020
Утоварувач со тркала Unused 2020 Hyload 3050
Unused 2020 Hyload 3050
2020
Обединето Кралство, Dromore
Утоварувач со тркала Unused 2020 Hyload 3050, 2020
Утоварувач со тркала Unused 2020 Hyload 3050
Unused 2020 Hyload 3050
2020
Обединето Кралство, Dromore
Утоварувач со тркала Unused 2020 Hyload 3050, 2020
Утоварувач со тркала Unused 2020 HYLOAD 3050
Unused 2020 HYLOAD 3050
2020
Шпанија, Zaragoza
Утоварувач со тркала Unused 2020 HYLOAD 3050, 2020
Утоварувач со тркала Unused 2020 HYLOAD 3050
Unused 2020 HYLOAD 3050
2020
Шпанија, Zaragoza
Утоварувач со тркала Unused 2020 HYLOAD 3050, 2020
Утоварувач со тркала Unused 2020 HYLOAD 3050
Unused 2020 HYLOAD 3050
2020
Шпанија, Zaragoza
Утоварувач со тркала Unused 2020 HYLOAD 3050, 2020
Утоварувач со тркала Skovl
Skovl
2020
Данска, Farsø
537 EUR
Утоварувач со тркала Skovl, 2020

Утоварувач со тркала Schmelzer 922

Идентификација 9825
Година на производство 2020
Бруто тежина 3 600 kg
Максимална брзина 23 km/h
Капцитет на кревање 1 000 kg
Локација Белгија, Belgien, Oostkamp
Мотор/погонска група
 • излезна моќност: 50 hp (37 KW)
 • мотор: 4DW91-45G2
Шасија/суспензија
 • предни гуми: 100 %
 • задни гуми: 100 %
Опрема
 • опрема: вилушки
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": утоварувач со тркала Schmelzer 922

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": утоварувач со тркала Schmelzer 922

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.