Утоварувач со тркала Hitachi ZW310-6

Онлајн: 1мес 7ден

Бренд HITACHI
Модел Hitachi ZW310-6
Година на производство 2017
Машински часови 3 440 ч
Локација Германија, 88255 Baienfurt Germany
Телефон +49 751 5...

Продавач
Kiesel Worldwide Machinery GmbH
Kiesel Worldwide Machinery GmbH Германија
Доверлив
10 Повеќе од 10 години со Truck1
Локално време на дилерот
15:44
Лица за контакт
Sebastian Solleder
Deutsch, English
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Утоварувач со тркала Hitachi ZW310-6
Hitachi ZW310-6
2017, 9 960 ч
Германија, Baienfurt
Утоварувач со тркала Hitachi ZW310-6, 2017
Утоварувач со тркала Hitachi ZW310-6
Hitachi ZW310-6
2017, 9 990 ч
Германија, Baienfurt
Утоварувач со тркала Hitachi ZW310-6, 2017
Утоварувач со тркала Hitachi ZW75-6
Hitachi ZW75-6
2017, 1 065 ч
Германија, Baienfurt
Утоварувач со тркала Hitachi ZW75-6, 2017
Утоварувач со тркала Hitachi ZW310-5
Hitachi ZW310-5
2014, 14 265 ч
Германија, Baienfurt
Утоварувач со тркала Hitachi ZW310-5, 2014
Утоварувач со тркала Hitachi ZW370-6 High Lift
Hitachi ZW370-6 High Lift
2017, 2 280 ч
Германија, Baienfurt
Утоварувач со тркала Hitachi ZW370-6 High Lift, 2017
Утоварувач со тркала Hitachi ZW150
Hitachi ZW150
2013, 16 165 ч
Германија, Baienfurt
19 500 EUR
Утоварувач со тркала Hitachi ZW150, 2013
Утоварувач со тркала Hitachi ZW150
Hitachi ZW150
2011, 3 935 ч
Германија, Baienfurt
Утоварувач со тркала Hitachi ZW150, 2011
Утоварувач со тркала Hitachi ZW330-5
Hitachi ZW330-5
2015, 9 100 ч
Германија, Baienfurt
69 000 EUR
Утоварувач со тркала Hitachi ZW330-5, 2015
Утоварувач со тркала Hitachi ZW250-5
Hitachi ZW250-5
2014, 10 930 ч
Германија, Baienfurt
59 000 EUR
Утоварувач со тркала Hitachi ZW250-5, 2014
Утоварувач со тркала Hitachi ZW370-5
Hitachi ZW370-5
2014, 14 460 ч
Германија, Baienfurt
59 000 EUR
Утоварувач со тркала Hitachi ZW370-5, 2014
Утоварувач со тркала Hitachi ZW370-5
Hitachi ZW370-5
2014, 16 250 ч
Германија, Baienfurt
49 000 EUR
Утоварувач со тркала Hitachi ZW370-5, 2014
Утоварувач со тркала Hitachi ZW330-5
Hitachi ZW330-5
2015, 8 815 ч
Германија, Baienfurt
76 000 EUR
Утоварувач со тркала Hitachi ZW330-5, 2015

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.