Телескопска платформа Teupen Leo 36 hoogwerker

Онлајн: 1год 4мес

Бренд TEUPEN
Година на производство 2001
Состојба добра
Машински часови 6 858 ч
Нето тежина 4 900 kg
Капцитет на кревање 200 kg
Телескопско подигање
Боја жолта
Локација Холандија, Leur
Телефон +31 6 50 6...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
Доплнително
  • број на претходни сопственици: 1
44500 EUR
44 500
EUR
  • 2 736 390 MKD
  • 49 539 USD

Нето цена

Vink Machinery
Продавач
Vink Machinery
Холандија
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
05:07
Лица за контакт
Tony
English, Nederlands
Brendan
English, Nederlands
44 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Телескопска платформа Teupen LEO 36 T Hoogwerker
Teupen LEO 36 T Hoogwerker
2003, Дизел, 9 532 ч
Холандија, Leur
42 500 EUR
Телескопска платформа Teupen LEO 36 T Hoogwerker, 2003
Телескопска платформа Teupen LEO 30H Hoogwerker
Teupen LEO 30H Hoogwerker
2000, Дизел, 7 892 ч
Холандија, Leur
29 750 EUR
Телескопска платформа Teupen LEO 30H Hoogwerker, 2000
Телескопска платформа Teupen Leo 23T Hoogwerker
Teupen Leo 23T Hoogwerker
2008, Дизел, 4 952 ч
Холандија, Leur
27 750 EUR
Телескопска платформа Teupen Leo 23T Hoogwerker, 2008
Телескопска платформа JLG 1350 SJP Hoogwerker
JLG 1350 SJP Hoogwerker
2003, 4x4, Дизел, 5 360 ч
Холандија, Leur
47 500 EUR
Телескопска платформа JLG 1350 SJP Hoogwerker, 2003
Телескопска платформа Genie S85 hoogwerker
Genie S85 hoogwerker
1997, Дизел, 7 846 ч
Холандија, Leur
16 500 EUR
Телескопска платформа Genie S85 hoogwerker, 1997
Телескопска платформа Genie S 65 Hoogwerker
Genie S 65 Hoogwerker
2014, 4x4, Дизел, 2 415 ч
Холандија, Leur
49 500 EUR
Телескопска платформа Genie S 65 Hoogwerker, 2014
Телескопска платформа Haulotte H21TX Hoogwerker
Haulotte H21TX Hoogwerker
2005, 4x4, Дизел, 6 168 ч
Холандија, Leur
17 500 EUR
Телескопска платформа Haulotte H21TX Hoogwerker, 2005
Телескопска платформа Scanlift Nostrolift XS 240 Hoogwerker
Scanlift Nostrolift XS 240 Hoogwerker
2008, 4x4, Дизел, 4 613 ч
Холандија, Leur
24 950 EUR
Телескопска платформа Scanlift Nostrolift XS 240 Hoogwerker, 2008
Телескопска платформа Haulotte H 16 TPX Hoogwerker
Haulotte H 16 TPX Hoogwerker
2007, 4x4, Дизел, 5 175 ч
Холандија, Leur
13 750 EUR
Телескопска платформа Haulotte H 16 TPX Hoogwerker, 2007
Телескопска платформа Genie S 40 4x4 Hoogwerker
Genie S 40 4x4 Hoogwerker
1998, 4x4, Дизел, 5 505 ч
Холандија, Leur
8 950 EUR
Телескопска платформа Genie S 40 4x4 Hoogwerker, 1998
Телескопска платформа Aichi Rups hoogwerker, 23 m. Diesel, SR 210 / ISR 700
Aichi Rups hoogwerker, 23 m. Diesel, SR 210 / ISR 700
2001, Дизел, 6 098 ч
Холандија, Gennep
17 250 EUR
Телескопска платформа Aichi Rups hoogwerker, 23 m. Diesel, SR 210 / ISR 700, 2001
Телескопска платформа Aichi SR 182, Rups hoogwerker, 20 meter
Aichi SR 182, Rups hoogwerker, 20 meter
1997, Дизел, 9 243 ч
Холандија, Gennep
14 950 EUR
Телескопска платформа Aichi SR 182, Rups hoogwerker, 20 meter, 1997

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.