Телескопска платформа JLG 600AJ

Онлајн: 1мес 17ден

Бренд JLG
Модел 600AJ
Идентификација 000111821
Година на производство 2007
Машински часови 3 785 ч
Бруто тежина 10 660 kg
Капцитет на кревање 230 kg
Висина на кревање 18 500 mm
Локација Данска, På vej hjem
Телефон +45 96 14...

Scantruck A/S
Продавач
Scantruck A/S
Данска
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
05:08
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Телескопска платформа JLG 800AJ
JLG 800AJ
2007, 2 984 ч
Данска, På vej hjem
Телескопска платформа JLG 800AJ, 2007
Телескопска платформа JLG 800AJ
JLG 800AJ
2008, 3 379 ч
Данска, På vej hjem
Телескопска платформа JLG 800AJ, 2008
Телескопска платформа JLG 450AJ
JLG 450AJ
2006, 2 689 ч
Данска, På vej hjem
Телескопска платформа JLG 450AJ, 2006
Телескопска платформа JLG 680S
JLG 680S
2007, 3 031 ч
Данска, På vej hjem
Телескопска платформа JLG 680S, 2007
Телескопска платформа JLG 460SJ
JLG 460SJ
2015, 1 128 ч
Данска, På vej hjem
Телескопска платформа JLG 460SJ, 2015
Телескопска платформа Omme Lift 2600RBD J
Omme Lift 2600RBD J
2007, 7 629 ч
Данска, På vej hjem
Телескопска платформа Omme Lift 2600RBD J, 2007
Телескопска платформа Manitou 120AETJ C 3D
Manitou 120AETJ C 3D
2007, 852 ч
Данска, På vej hjem
Телескопска платформа Manitou 120AETJ C 3D, 2007
Телескопска платформа JLG 600AJ
JLG 600AJ
2005, 798 ч
Шпанија, På vej hjem
18 000 EUR
Телескопска платформа JLG 600AJ, 2005
Телескопска платформа JLG 510 AJ Teleskopgelenkarbeitsbühne
JLG 510 AJ Teleskopgelenkarbeitsbühne
2008, 2 450 ч
Австрија, På vej hjem
Телескопска платформа JLG 510 AJ Teleskopgelenkarbeitsbühne, 2008
Телескопска платформа JLG 600 SC
JLG 600 SC
2000, 4 525 ч
Холандија, På vej hjem
16 750 EUR
Телескопска платформа JLG 600 SC, 2000
Телескопска платформа JLG 460SJ
JLG 460SJ
2007, Дизел, 8 732 ч
Холандија, På vej hjem
12 500 EUR
Телескопска платформа JLG 460SJ, 2007
Телескопска платформа JLG 460SJ
JLG 460SJ
2007, Дизел, 9 000 ч
Холандија, På vej hjem
12 500 EUR
Телескопска платформа JLG 460SJ, 2007

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.