Стругачи


10
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Agrisem Disc-Mulch  - стругач
 5
8 900 EUR
2005

Онлајн: 19ден

UAB "Rotrakas"

Литванија, Kauno

Dalbo 450  - стругач
 6
Прашајте за цена

Онлајн: 19ден

UAB "Rotrakas"

Литванија, Kauno

Kongskilde Vibroflex 4300  - стругач
 4
1 850 EUR
2003

Онлајн: 19ден

UAB "Rotrakas"

Литванија, Kauno

WABCO 333F - стругач
 20
Аукција
3 827 ч

Онлајн: 1мес 7ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

Caterpillar 623B  - стругач
 20
Прашајте за цена
1979
2 400 ч

Онлајн: 1мес 8ден

PLANT & INDUSTRIAL EQUIPMENT LTD

Обединето Кралство, Grossbritannien

 Bührer SR85 - стругач
 1
Прашајте за цена
12 910 ч
Нето тежина: 29 000 kg

Онлајн: 1мес 17ден

Bosch-Baumaschinen

Германија, Metten

CATERPILLAR 631E - стругач
 1
Прашајте за цена

Онлајн: 4мес 28ден

Talleres Capelán S.L.

12

Шпанија, Uxes

Идентификација 20D1298-1

Caterpillar 627 E  - стругач
 13
69 000 EUR
1989
9 070 ч

Онлајн: 6мес 24ден

Yellowdozer

Холандија, Niederlande

BOBCAT S300 - стругач
 6
16 072 EUR
2015
2 000 km
1 000 ч
Нето тежина: 2 375 kg

Онлајн: 1год

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-Z2020010203

KOMATSU GD505 - стругач
 6
38 000 EUR
2014
3 712 km
2 622 ч
Нето тежина: 10 730 kg

Онлајн: 2год 4мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.