Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL360 D

Онлајн: 1мес 7ден

Бренд FUCHS
Модел Fuchs MHL360 D
Година на производство 2012
Машински часови 11 180 ч
Тежина 44 000 kg
Локација Германија, 88255 Baienfurt Germany
Телефон +49 751 5...

Продавач
Kiesel Worldwide Machinery GmbH
Kiesel Worldwide Machinery GmbH Германија
Доверлив
10 Повеќе од 10 години со Truck1
Локално време на дилерот
14:03
Лица за контакт
Sebastian Solleder
Deutsch, English
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL360 E
Fuchs MHL360 E
2012, 11 875 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL360 E, 2012
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL360 D
Fuchs MHL360 D
2007, 11 730 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL360 D, 2007
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL320 D
Fuchs MHL320 D
2012, 13 635 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL320 D, 2012
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL331 D
Fuchs MHL331 D
2012, 6 740 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL331 D, 2012
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL340 D
Fuchs MHL340 D
2012, 10 240 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL340 D, 2012
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL331 D
Fuchs MHL331 D
2012, 6 740 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL331 D, 2012
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL365 D
Fuchs MHL365 D
2012, 9 905 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL365 D, 2012
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL340 D
Fuchs MHL340 D
2012, 9 640 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL340 D, 2012
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL335 D
Fuchs MHL335 D
2012, 9 440 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL335 D, 2012
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL360 F
Fuchs MHL360 F
2015, 8 885 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL360 F, 2015
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL360 E
Fuchs MHL360 E
2013, 8 615 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL360 E, 2013
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL360 E
Fuchs MHL360 E
2014, 3 560 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL360 E, 2014

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.