Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL350 E

Онлајн: 1мес 10ден

Бренд FUCHS
Модел Fuchs MHL350 E
Година на производство 2013
Машински часови 11 570 ч
Тежина 33 000 kg
Локација Германија, 88255 Baienfurt Germany
Телефон +49 751 5...

Продавач
Kiesel Worldwide Machinery GmbH
Kiesel Worldwide Machinery GmbH Германија
Доверлив
10 Повеќе од 10 години со Truck1
Локално време на дилерот
14:36
Лица за контакт
Sebastian Solleder
Deutsch, English
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL350 E
Fuchs MHL350 E
2014, 6 360 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL350 E, 2014
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL350 E
Fuchs MHL350 E
2014, 5 125 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL350 E, 2014
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL350 E
Fuchs MHL350 E
2014, 9 500 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL350 E, 2014
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL360 E
Fuchs MHL360 E
2013, 8 615 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL360 E, 2013
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL350 F
Fuchs MHL350 F
2016, 6 655 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL350 F, 2016
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL350 F
Fuchs MHL350 F
2017, 2 980 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL350 F, 2017
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL335 E
Fuchs MHL335 E
2016, 3 745 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL335 E, 2016
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL340 E
Fuchs MHL340 E
2014, 9 285 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL340 E, 2014
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL335 E
Fuchs MHL335 E
2014, 10 200 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL335 E, 2014
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL335 E
Fuchs MHL335 E
2014, 5 855 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL335 E, 2014
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL360 E
Fuchs MHL360 E
2014, 3 560 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL360 E, 2014
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL331 E
Fuchs MHL331 E
2014, 6 840 ч
Германија, Baienfurt
Справувач со отпад/ индустрија Fuchs MHL331 E, 2014

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.