Користени и нови ровокопачи TEREX за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Ровокопачи TEREX


3
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Terex 860  - ровокопач
 15
20 750 EUR
2004
6 883 ч

Објавено: 23ден

BVB D.O.V.

Белгија, Evergem

 2012 TEREX TLB840SM 15193 - ровокопач
 27
Прашајте за цена
2012

Објавено: 1мес 3ден

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Мексико, 31608, Cuauhtémoc

Број на оглас 15193

TEREX TLB 890PS - ровокопач
 20
45 500 EUR
Цена без ДДВ
2014
5 335 ч
Нето тежина: 8 150 kg
98 hp

Објавено: 7мес 10ден

Buchhammer Handel GmbH

10

Германија, Lübeck

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Construction machinery - Backhoe loaders - TEREX
t1 old