Ровокопач LIUGONG LG956L

picture_as_pdf

25 326 EUR

Тип

Ровокопач

Година

2017

Земја

Кина

Телефон

+86 137 95......

Објавено: 2год 3мес
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендLIUGONG
Број на огласWZ-2020082103
Година на производство2017
Километража5794 km
Состојбаодлична
Дата на прва регистрација01.02.2017
Машински часови2200 ч
Тежина7824 kg
Нето тежина7824 kg
Бруто тежина7824 kg
Работна тежина7824 kg
Должина214122 mm
Ширина76810 mm
Висина76810 mm
Капацитет4.5 m³
Мотор/погонска група
Емисиона класаЕвро 4
Гориводизел
Менувачрачен
Батерија2
Полнач за батерии
Сила при поаѓање
Кабина/внатрешност
Кабина
Тип на кабинадневна кабина
Воздушна суспензија на кабината
Покривна плоча
Кровен спојлер
Светла за магла
Доплнително
Достапни единици0
Гаранција
Опис

Machine Runs & Works Great

100% Work Ready

Regularly maintained and serviced 

Excellent Working Condition

If any details and questions about the machine , you can contact with me at any time as following:

Contact Person: Leo

Email: usedmachines04@yeah.net

Побарајте подетални информации
Продавач

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

location_on

China, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

phone_iphone
access_time

Локално време на дилерот — 05:13


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit W&Z MACHINERY CO.,LTD.

t1 test unit Градежна машина

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.