Ровокопач JCB HYDRADIG 1

picture_as_pdf

90 000 EUR

Тип

Ровокопач

Година

2017

Земја

Франција

Телефон

+33 1 49 2......

Објавено: 5мес 13ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендJCB
Број на огласW11CFEH2496074
Година на производство2017
Машински часови3811 ч
Кабина/внатрешност
Работни светла
Клима уред
Радио
Доплнително
СертификатиCE
Опрема
Опремасечило
Опис

COUPLER, HYDRAULIC

BOOM LOWERING CONTROL VALVE

STICK, SHORT

EROPS

BOOM, 2 PIECE

AUXILIARY HYDRAULICS

MEDIUM PRESSURE HYDRAULICS

STABILIZER

STICK LOWERING CONTROL VALVE

Побарајте подетални информации
Продавач

BERGERAT MONNOYEUR

BERGERAT MONNOYEUR

4.1 
starstarstarstarstar
location_on

France, LYON / VENISSIEUX

phone_iphone
language

www.usedequipmentbybm.com

access_time

Локално време на дилерот — 00:38

Лица за контакт
USED DEPARTMENT / SERVICE OCCASION

USED DEPARTMENT / SERVICE OCCASION

+33 1 49 2...


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit BERGERAT MONNOYEUR

t1 test unit Градежна машина

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.