Ровокопач JCB 4CX

picture_as_pdf

33 709 EUR

Тип

Ровокопач

Година

2017

Земја

Кина

Телефон

+86 137952......

Објавено: 8мес 20ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендJCB
Модел4CX
Број на огласWZ-2021113006
Година на производство2017
Километража3701 km
Состојбаодлична
Дата на прва регистрација02.02.2017
Машински часови2200 ч
Тежина3384 kg
Нето тежина3384 kg
Бруто тежина3384 kg
Работна тежина3384 kg
Должина150114 mm
Ширина59944 mm
Висина99822 mm
Мотор/погонска група
Емисиона класаЕвро 3
Гориводизел
МоторJCB 444
Менувачрачен
Батерија2
Полнач за батерии
Сила при поаѓање
Кабина/внатрешност
Кабина
Тип на кабинадневна кабина
Воздушна суспензија на кабината
Покривна плоча
Светла за магла
Доплнително
Достапни единици0
Гаранција
Опис

SPECIFICATION:

Machine Runs & Works Great

100% Work Ready

Regularly maintained and serviced 

Excellent Working Condition

If any details and questions about the machine , you can contact with me at any time as following:

Website: www.secondmachines.com

Contact Person: Leo

Whats App / We chat: +86 188 1652 6005

Mobile: +86 188 1652 6005 (Imo / Viber / skype)

Email: sale2@wantiantrading.com

Побарајте подетални информации
Продавач

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

location_on

China, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

phone_iphone
language

www.wantiantrading.com

access_time

Локално време на дилерот — 06:51

Лица за контакт
Cassie

Cassie

English

+86 137952...


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

t1 test unit Градежна машина

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.