Ровокопач JCB 3CX

picture_as_pdf

picture_as_pdf

31 500 EUR

Нето цена

Тип

Ровокопач

Година

2009

Земја

Романија

Телефон

+40 741 10......

JCB 3CX на лизинг

Онлајн: 5мес 32ден
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендJCB
Модел3CX
Година на производство2009
Машински часови8555 ч
Нето тежина7950 kg
Бојажолта
Шасија/суспензија
Број на оски2-оски
Кабина/внатрешност
Клима уред
Грејач
Паркинг грејач
Серво волан
Возачко пневматско седиште
Систем на навигација
Опрема
ПриклучоциHydraulic hammer hydraulics
Опремахидрауличен чекан, кофа, вилушки
Опис
Побарајте подетални информации
Продавач

DANUBE TOTAL GRUP SRL

DANUBE TOTAL GRUP SRL

location_on

Romania, ilfov

phone_iphone
language

dtgrup.com

access_time

Локално време на дилерот — 05:42


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.