Ровокопач JCB 3CX

picture_as_pdf

32 346 EUR

Тип

Ровокопач

Година

2017

Земја

Кина

Телефон

+86 137 95......

Објавено: 1год 7мес
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендJCB
Модел3CX
Број на огласWZ-2020101206
Година на производство2017
Километража4587 km
Состојбаодлична
Дата на прва регистрација01.01.2017
Машински часови2500 ч
Тежина3343 kg
Нето тежина3343 kg
Бруто тежина3343 kg
Работна тежина3343 kg
Должина142748 mm
Ширина59944 mm
Висина91694 mm
Мотор/погонска група
Емисиона класаЕвро 4
Гориводизел
МоторJCB 3CX
Менувачавтоматски
Батерија2
Полнач за батерии
Сила при поаѓање
Кабина/внатрешност
Кабина
Тип на кабинадневна кабина
Воздушна суспензија на кабината
Покривна плоча
Кровен спојлер
Конвенционален камион
Светла за магла
Доплнително
Достапни единици0
Гаранција
Опис

SPECIFICATION:

Machine Runs & Works Great

100% Work Ready

Regularly maintained and serviced 

Excellent Working Condition

If any details and questions about the machine , you can contact with me at any time as following:

Website: www.second-machines.com

Contact Person: Leo

Whats App / We chat: +86 188 1652 6005

Mobile: +86 188 1652 6005 (Imo / Viber / skype)

Email: sale2@wantiantrading.com

Побарајте подетални информации
Продавач

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

location_on

China, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

phone_iphone
access_time

Локално време на дилерот — 23:35


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit W&Z MACHINERY CO.,LTD.

t1 test unit Градежна машина

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.