Ровокопач Hydrema 906C

picture_as_pdf

picture_as_pdf

Тип

Ровокопач

Година

2002

Земја

Данска

Телефон

+45 303842......

Онлајн: 3мес 4ден
 • Карактеристики
 • Опис
Карактеристики
Главни информации
Идентификација000118040
Година на производство2002
Машински часови7625 ч
Тежина8040 kg
Должина8000 mm
Ширина2300 mm
Висина на возење2850 mm
Мотор/погонска група
Гориводизел
Излезна моќност98 hp
МоторPerkins, 1004.44T, 4 cyl. diesel
Шасија/суспензија
Предни гуми500/70R24
Задни гуми500/70R24
Опис
 • Working light rear on cab roof
 • Working light front on cab roof
 • Road lights
 • Rotating beacon
 • Побарајте подетални информации
  Продавач

  Scantruck A/S

  Scantruck A/S

  location_on

  Denmark, Katkjærvej 5, 7800 Skive, Denmark

  phone_iphone
  language

  www.scantruck.dk

  access_time

  Локално време на дилерот — 02:44

  Лица за контакт
  Mads Nielsen

  Mads Nielsen

  Deutsch, Dansk, English, Norsk, Svenska

  +45 303842...


  Контактирајте го продавачот

  Политика за приватност

  t1 test unit

  Додадено во вашите обележувачи!
  Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.