Нов натоварувач на тркала WCM TL2 за продажба - ID: 6477254
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Нов натоварувач на тркала WCM TL2

Онлајн: 2мес

Година на производство 2022
Ново
Состојба нова
Машински часови 7 ч
Нето тежина 2 000 kg
Бруто тежина 2 800 kg
Корисна носивост 600 kg
Боја сива
Локација Холандија, Putten
Телефон +31 6195...
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 25 hp (18 KW)
 • мотор: Yanmar, in-line
 • моторна кочница
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 4x4
 • број на оски: 2-оски
 • сопирачки: диск
 • гуми: 10.0/75-15.3 IMP
Тело/надградба
 • кутија за алат
Кабина/внатрешност
 • светла за магла
 • дополнителни светла
 • контролор на брзината
Опрема
 • опрема: кофа

14 800 EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 916 169 MKD
 • ≈ 15 951 USD
Холандија, Putten
watch_later
Локално време на дилерот:
06:33
Испратете порака
Доверлив

Лица за контакт
Aalt Pieper
Deutsch, English, Nederlands
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Натоварувач на тркала KINGWAY FARMER 912
KINGWAY FARMER 912
14 680 EUR
2022, Дизел, 2-оски
Полска, Popów
Натоварувач на тркала KINGWAY FARMER 912, 2022
Натоварувач на тркала Liebherr L580 2plus2
Liebherr L580 2plus2
38 500 EUR
2008, 8 517 ч
Литванија, Siauliai
Натоварувач на тркала Liebherr L580 2plus2, 2008
Натоварувач на тркала WCM TL2
WCM TL2
16 000 EUR
2022, 4x4, Дизел, 7 ч, 2-оски
Холандија, Putten
Натоварувач на тркала WCM TL2, 2022
Натоварувач на тркала WCM TL2
WCM TL2
16 000 EUR
2022, 4x4, Дизел, 7 ч, 2-оски
Холандија, Putten
Натоварувач на тркала WCM TL2, 2022
Натоварувач на тркала WCM TL2
WCM TL2
16 000 EUR
2022, 4x4, Дизел, 7 ч, 2-оски
Холандија, Putten
Натоварувач на тркала WCM TL2, 2022
Натоварувач на тркала WCM E-Pwer 604
WCM E-Pwer 604
3 500 EUR
2022, Електро, 5 ч
Белгија, ANTWERPEN
Натоварувач на тркала WCM E-Pwer 604, 2022
Натоварувач на тркала WCM E-Pwer 606
WCM E-Pwer 606
4 000 EUR
2022, Електро, 3 ч
Белгија, ANTWERPEN
Натоварувач на тркала WCM E-Pwer 606, 2022
Натоварувач на тркала New CLC TL 1500
New CLC TL 1500
25 990 EUR
2022, 4x4, Дизел, 2-оски
Франција, Arles
Натоварувач на тркала New CLC TL 1500, 2022
Натоварувач на тркала WCM HQ180
WCM HQ180
14 800 EUR
2023, 4x4, Дизел, 7 ч, 2-оски
Холандија, Putten
Натоварувач на тркала WCM HQ180, 2023
Натоварувач на тркала Terex tl160 , TL160
Terex tl160 , TL160
2007, 10 050 ч
Холандија, Bakel (Region: Noord-Brabant)
Натоварувач на тркала Terex tl160 , TL160, 2007
Натоварувач на тркала TEREX TL80 Terex TL80AS
TEREX TL80 Terex TL80AS
2012
Холандија, Zevenbergen
Натоварувач на тркала TEREX TL80 Terex TL80AS, 2012
Натоварувач на тркала Terex TL 420
Terex TL 420
32 000 EUR
2008, Дизел, 9 880 ч
Белгија, SANKT VITH
Натоварувач на тркала Terex TL 420, 2008
Натоварувач на тркала Schaeff TL 80
Schaeff TL 80
30 178 EUR
2017, 7 700 ч
Данска, Aulum
Натоварувач на тркала Schaeff TL 80, 2017
Натоварувач на тркала Terex TL80
Terex TL80
2008, Дизел, 8 116 ч
Холандија, Leeuwarden
Натоварувач на тркала Terex TL80, 2008

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Handelsonderneming pieper
t1 old