Натоварувач на тркала Volvo L30G од Шведска, 26804 EUR за продажба - ID: 7161609
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Volvo L150G *Bj2012/16200h/Klima/Sw/ZSA/BSS/Waage*  - натоварувач на тркала
 20
59 900 EUR
Цена без ДДВ
2012
16 200 ч

Објавено: 1мес 1ден

BNS Intercon GmbH

Германија, Dillingen/Saar

Volvo L 120 E - натоварувач на тркала
 20
38 500 EUR
Цена без ДДВ
2002
27 803 ч

Објавено: 2мес 6ден

De Koning Trucks

Холандија, HEDEL

Број на оглас THT38Z

Volvo L 30 G  - натоварувач на тркала
 7
Прашајте за цена
2023
10 ч

Објавено: 1мес 2ден

Goosmann Baumaschinen GmbH

7

Германија, Deutschland, Neuenhaus, Niedersachsen

Volvo L30G - натоварувач на тркала
 4
Прашајте за цена
2021
940 ч
Нето тежина: 5 500 kg
75 hp

Објавено: 4ден

BAVARIA SWISS AG

7

Германија, 94447 Plattling

Volvo L 30 G (12002131) - натоварувач на тркала
 18
39 000 EUR
Цена без ДДВ
2018
4 491 ч
Нето тежина: 6 650 kg
75 hp

Објавено: 3ден

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

15

Германија, Grossenaspe, Schleswig-Holstein

Број на оглас 12002131

Volvo L 30 G (12002132) - натоварувач на тркала
 20
33 000 EUR
Цена без ДДВ
2015
6 366 ч
Нето тежина: 6 650 kg
74 hp

Објавено: 3ден

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

15

Германија, Grossenaspe, Schleswig-Holstein

Број на оглас 12002132

Volvo L 30 G (For parts) - натоварувач на тркала
 2
Прашајте за цена
2014
Нето тежина: 6 650 kg

Објавено: 2год 2мес

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, GOOR

Број на оглас 3553

VOLVO L30 - натоварувач на тркала
 19
20 750 EUR
Цена без ДДВ
8 900 ч

Објавено: 8мес 20ден

Fa Bontebok

7

Холандија, Jonkerslan

Volvo L30  - натоварувач на тркала
 9
Прашајте за цена
2000
7 966 ч

Објавено: 1мес 12ден

Sjørup Group A/S

Данска, Dänemark, Sjørup Group A/S tel. +45 97 54 83 00

Број на оглас 25157

Volvo L 30 G - 4+1Schaufel-Palettengabel- Waage  - натоварувач на тркала
 13
Прашајте за цена
2013
5 700 ч

Објавено: 2мес 8ден

Billen Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Fließem

Број на оглас 4841

VOLVO L30 B - натоварувач на тркала
 15
27 000 EUR
Цена без ДДВ
2010
9 046 ч
69 hp

Објавено: 8мес 19ден

Intergroup Deutschland GmbH

Германија, Erftstadt

 Volvo L30GS - натоварувач на тркала
 10
Прашајте за цена
2016
1 545 ч
75 hp

Објавено: 1мес 11ден

Scantruck A/S

8

Данска, Skive

Број на оглас 000120490

 Volvo L30GS - натоварувач на тркала
 10
Прашајте за цена
2015
2 226 ч
59 hp

Објавено: 1мес 11ден

Scantruck A/S

8

Данска, Skive

Број на оглас 000120487

 Volvo L30GS - натоварувач на тркала
 10
Прашајте за цена
2015
2 682 ч
75 hp

Објавено: 1мес 9ден

Scantruck A/S

8

Данска, Skive

Број на оглас 000120486

Натоварувач на тркала Volvo L30G

Натоварувач на тркала Volvo L30G: слика 1
Побарајте ги сите достапни фотографии
Бренд VOLVO
Локација Шведска, Växjö
26 804
EUR

6 Април 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Volvo L30G

t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Blinto
t1 old