Натоварувач на тркала Volvo L110E од Холандија, 42500 EUR за продажба - ID: 6664735
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

ПРОДАДЕНО
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Volvo L110E - Натоварувач на тркала: слика 1
Volvo L110E - Натоварувач на тркала: слика 2
Volvo L110E - Натоварувач на тркала: слика 3
Volvo L110E - Натоварувач на тркала: слика 4
Volvo L110E - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (27)

Volvo L110E

200619152 ч226 hp
Холандија
Објавено: 7денБрој на оглас 9593566

2 500EUR

gavelАукција
 • ≈ 153 767 MKD
 • ≈ 2 641 USD
star
200619152 ч226 hp
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo L110E - Натоварувач на тркала: слика 1
Volvo L110E - Натоварувач на тркала: слика 2
Volvo L110E - Натоварувач на тркала: слика 3
Volvo L110E - Натоварувач на тркала: слика 4
Volvo L110E - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (26)

Volvo L110E

200719635 ч
Италија
Објавено: 16денБрој на оглас 2544
Прашајте за цена
star
200719635 ч
Италија
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo L110E - Натоварувач на тркала: слика 1

Volvo L110E

2003
Германија
Објавено: 1мес 7ден
Прашајте за цена
star
2003
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo L110E - Натоварувач на тркала: слика 1
Volvo L110E - Натоварувач на тркала: слика 2
Volvo L110E - Натоварувач на тркала: слика 3
Volvo L110E - Натоварувач на тркала: слика 4
Volvo L110E - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (42)

Volvo L110E

200720200 kg
Словенија
Објавено: 11ден
Прашајте за цена
star
200720200 kg
Словенија
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo L180 E - Натоварувач на тркала: слика 1
Volvo L180 E - Натоварувач на тркала: слика 2
Volvo L180 E - Натоварувач на тркала: слика 3
Volvo L180 E - Натоварувач на тркала: слика 4
Volvo L180 E - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

Volvo L180 E

2006
Шведска
Објавено: 4денБрој на оглас S6499

34 240EUR

 • ≈ 2 105 992 MKD
 • ≈ 36 174 USD
star
2006
Шведска
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo L50E - Натоварувач на тркала: слика 1
Volvo L50E - Натоварувач на тркала: слика 2
Volvo L50E - Натоварувач на тркала: слика 3
Volvo L50E - Натоварувач на тркала: слика 4
Volvo L50E - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (50)

Volvo L50E

20064504 ч
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
Објавено: 8денБрој на оглас 295701

15 229EUR

Цена без ДДВ

gavelАукција
 • ≈ 936 687 MKD
 • ≈ 16 089 USD
star
20064504 ч
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo L220E - Натоварувач на тркала: слика 1
Volvo L220E - Натоварувач на тркала: слика 2
Volvo L220E - Натоварувач на тркала: слика 3
Volvo L220E - Натоварувач на тркала: слика 4
Volvo L220E - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Volvo L220E

200621103 ч41000 kg
Холандија, Groesbeek
Објавено: 2ден

29 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 842 128 MKD
 • ≈ 31 642 USD
star
200621103 ч41000 kg
Холандија, Groesbeek
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo L 150 E - Натоварувач на тркала: слика 1
Volvo L 150 E - Натоварувач на тркала: слика 2
Volvo L 150 E - Натоварувач на тркала: слика 3
Volvo L 150 E - Натоварувач на тркала: слика 4
Volvo L 150 E - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Volvo L 150 E

200623583 ч
Германија
Објавено: 2мес 31ден
Прашајте за цена
star
200623583 ч
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
VOLVO L180E - Натоварувач на тркала: слика 1

VOLVO L180E

200618000 ч
Шпанија, Montellano
Објавено: 2мес 24ден

47 000EUR

 • ≈ 2 890 819 MKD
 • ≈ 49 655 USD
star
200618000 ч
Шпанија, Montellano
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo L180E - Натоварувач на тркала: слика 1
Volvo L180E - Натоварувач на тркала: слика 2
Volvo L180E - Натоварувач на тркала: слика 3
Volvo L180E - Натоварувач на тркала: слика 4
Volvo L180E - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Volvo L180E

200618000 ч
Белгија, BERNEAU
Објавено: 1мес 5ден

35 000EUR

 • ≈ 2 152 738 MKD
 • ≈ 36 977 USD
star
200618000 ч
Белгија, BERNEAU
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo L150E - Натоварувач на тркала: слика 1

Volvo L150E

2006
Германија
Објавено: 1мес 7ден
Прашајте за цена
star
2006
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo L150E - Натоварувач на тркала: слика 1

Volvo L150E

200625500 ч
Германија
Објавено: 1мес 7ден
Прашајте за цена
star
200625500 ч
Германија
emailКонтактирајте го продавачот

Натоварувач на тркала Volvo L110E

Објавено: 3мес 24ден

Хм, се чини ставка продадена
Натоварувач на тркала Volvo L110E: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Натоварувач на тркала Volvo L110E: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 3мес 24ден

ПРОДАДЕНО

42 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 614 039 MKD
 • ≈ 44 901 USD

2 Септември 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Бренд

Број на оглас

TLN52G
Година на производство

2006
Состојба

добра
Дата на прва регистрација

30.06.2006
Машински часови

19145 ч
Корисна носивост

4200 kg
Контрола

седи на
Локација

Холандија, Vriezenveen
Мотор/погонска група
гориво

дизел
цилиндри на моторот

6
излезна моќност

204 hp
Повеќе информации

Field of application: Construction

Technical condition: good

Visual appearance: good

Please contact Bart Companjen (+31611678436, info@companjen.nl) for more information

ПРОДАДЕНО

42 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 614 039 MKD
 • ≈ 44 901 USD

2 Септември 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Companjen BV