Натоварувач на тркала Volvo L 110 E/F L 120 E/F (1392) 11177047 од Германија за продажба - ID: 4603276
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

Volvo L 110 E/F L 120 E/F (1392) 11177047

Натоварувач на тркала Volvo L 110 E/F L 120 E/F (1392) 11177047

Објавено: 3год 3мес

Додај во омилени
PDF
Натоварувач на тркала Volvo L 110 E/F L 120 E/F (1392) 11177047: слика 1
Натоварувач на тркала Volvo L 110 E/F L 120 E/F (1392) 11177047: слика 2
Натоварувач на тркала Volvo L 110 E/F L 120 E/F (1392) 11177047: слика 3
Натоварувач на тркала Volvo L 110 E/F L 120 E/F (1392) 11177047: слика 4
Натоварувач на тркала Volvo L 110 E/F L 120 E/F (1392) 11177047: слика 5
Натоварувач на тркала Volvo L 110 E/F L 120 E/F (1392) 11177047: слика 6
Натоварувач на тркала Volvo L 110 E/F L 120 E/F (1392) 11177047: слика 7
Натоварувач на тркала Volvo L 110 E/F L 120 E/F (1392) 11177047: слика 8
Натоварувач на тркала Volvo L 110 E/F L 120 E/F (1392) 11177047: слика 9
Ask for all available pictures

Објавено: 3год 3мес

Додај во омилени
PDF
Контактирајте го продавачот
Бренд

Број на оглас

1392
Година на производство

2005
Состојба

добра
Нето тежина

2750 kg
Локација

Германија, Am alten Sportplatz 9, D - 24623 Grossenaspe, Germany

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Доплнително
број на претходни сопственици

1
Побарајте подетални информации
Pre-purchase inspection
Повеќе информации

Field of application: Construction

Technical condition: good

Visual appearance: good

Please contact Matthias Albert (+49 4327 14 14 14, +49 170 80 44 123, equipment@bauma-gmbh.com), Dirk Ludwig (+49 4327 14 14 14, +49 175 725 3768, dirk@bauma-gmbh.com), Tomaz Denk (+49 4327141414, +38641366155, denk.tomaz@siol.net), Mark Ruvinov (+49 4327141414, +49 17621766019, mark-ruvinov@t-online.de) or Radi . (+49 1721571567, alexander@bauma-gmbh.com) for more information

 Email  Call

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Германија, Am alten Sportplatz 9, D - 24623 Grossenaspe, Germany
watch_later
Локално време на дилерот:
05:47
3.7
Осврти: 6
Доверлив
16 Повеќе од 16 години со Truck1

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - BAUMA Vermiet- und Handels GmbH